Ako sa zbaviť molusiek u dospelých?

nikitakos
27. aug 2024

Dobrý deň, píšem s obrovskou prosbou, už skoro 6 mesiacov bojujem s moluskami, mám 23 rokov takze sa jedna o molusky u dospelých. Vyskúšala som uz molusk, ichtylovu masť, zinkovu masť, borovú vodu, koloidne striebro, spirularin, aldaru, imazol, cyteal, hliva ustricova, začínam brat imonuglukan a zinok, chodím vypalovat dusíkom ku kožnej (bola som raz zatiaľ) a už som strašne zúfalá, je tu niekto z dospelých čo riešil podobný problém ? Zo zadku sa to rozširuje pomaly na genitalie a je to Extrémne ťažké na moju psychiku, pracujem v gastre stres sa úplne vylúčiť nedá, cvičím a stravujem sa vyvážene, alkohol príležitostne tak ja už neviem či mám niečo veľmi zle s imunitou alebo čo mám už robiť. Prestala som to riešiť na mesiac ze to zmizne samo a už to mám aj na vnútorných stranách stehien. Prosím poraďte!!! 😏😏😏😏😏

anketkarka
29. aug 2024

Je to vírus, takže extrémne podporiť imunitu. Môžeš aj 4000 jednotiek D, vysoké dávky C, zinok. Ja som užívala imunofunfin a na molusky čistý čajovníkový olej. Dezinfikovala som oblečenie. Mne to zabralo skoro, ale keby nezabralo, tak som bola odhodlaná objednať ešte toto:
https://serafinbyliny.sk/produkt/bradavicove-ma...