Ako sa zbaviť áft, som 4 mesiace po pôrode ?

18. jan 2020

Ahojte, som 4 mesiace po pôrode a posledný mesiac vkuse sa mi stále robia afty na dolnej aj pere zvnútra. Riadne to bolí. Nemôžem poriadne sa napiť, ani najesť. Čo pomáha na afty, aby som sa ich konečne zbavila? Ďakujem.

hrasocek12
18. jan 2020

Manzel pil repikovy caj a vyplachoval si usta odvarom zo salvie plus mu dali v lekarni take male kvapky fialova vodicka bola dnu tusim tiez roztok zo salvie s alkoholom 🙂po vypiti repikoveho caju, vycisteni zubov a vyplachnuti odvarom zo salvie si s tymi kvapkami povytieral vatovou tycinkou poriadne kazdy aft akoze dost to stipalo ale do dvoch tyzdnov mu vsetky zmizli a salviou mu kazali vyplachovat este mesiac a repik pil dve mesiace jak prevenciu na zapaly v tele 🙂 uz problem s aftami nemal odvtedy 😊 snad pomoze to 😊

simsalabim
18. jan 2020

Skusala si vitaminy B, zinok a zelezo? Aj Citrovital kvapky a nieco na imunitu by mohlo pomoct. Na hojenie bolavych aft ma Dr Max skvelu masticku https://www.drmax.sk/dr.max-pro32-krem-na-afty

Nic lepsie na afty nepoznam.

zuzanaete
18. jan 2020

Synovi uplne super pomaha esencialny olej Rosalina od firmy Hanus. Da sa povedat, ze ucinku okamzite.

lenicka298
18. jan 2020

Mne pomáha jedine propolis... Super to zatrpne a rýchlejšie zmiznú.

majamat
18. jan 2020

ja som mala opakovane, resp. stale afty skoro rok. bolo to sposobene tazkym nedostatkom it.B ( neivme ktoreho konkretne ). asi 4m trvalo, nez som mohla znizit davku asi na polovicu. uzivala som B komplex forte 1tbl denne.

ejanjelik
18. jan 2020

Máš oslabenú imunitu, po pôrode vraj normálne. B komplex plus vitamín C a lokálne ošetrenie aft.

ctrl
18. jan 2020

Jedna z príčin môže byt aj nevhodná zubná pasta https://www.bioblogerinas.sk/zubna-pasta-a-skod...

domisha13
18. jan 2020

Včelí propolis používame len to na afty a vždy to zaberie ☺️

nikpa
18. jan 2020

Po pôrode máš oslabenú imunitu, treba dbať celkovo na jej zvýšenie okrem toho B vitamínu.

petrakl
18. jan 2020

Na vatovu tycinku flosarmin z lekarne a podrzat na afte.Bude to stipat..no pomoze.
Malemu som davala lips z lekarne,ten nestipe.

saluda
18. jan 2020

Máme osvedčenú propolisovu tinktúry, vydezinfikuje, aj vystipe a do 2 dni je po afte. Ti isté s kutikami na perách, alebo herpes. Dávame aj každú hodinu a vždy to zaberie

77kacena
18. jan 2020

Áno je to oslabenov imunitou tak isto som bola na tom plus často herpesy dlho som na to brala izoprinosin ktorý vôbec nepomáhal začala som brat citrokalcevit na odkyslenie a podporu imunity a od vtedy mám kľud a bonus prestali sa mi nechty lámať