Ako sa zbavím vší?

viktoria117
3. sep 2024

Prosim o pomoc potrebujem sa co najrýchlejšie zbaviť vší najlepšie do dvoch dní a umývanie a vyčesávanie nepomáha

hopsas
3. sep 2024

@viktoria117 ako si ich nachytala?

viktoria117
autor
3. sep 2024

@hopsas netuším možno v škole alebo cez leto keďže som hodne cestovala a podobne

hopsas
3. sep 2024

@viktoria117 lebo toto je moja nočná mora. Mám vlasy dlhé po pás

sashka22
3. sep 2024

@viktoria117 v pomere 1:1:1 , kuchynský olej, petrolej a kondicionér, dobre to zmiešať, naniesť na vlasy a zabaliť aspoň na hodinu pod fóliu. Opláchnuť a zopakovať o 2 týždne keď sa vyliahnu nové malé. Mám metrové vlasy a toto jedine mi vždy maximálne zabralo. Škoda peňazí za prípravky z lekárne.

hopsas
3. sep 2024

@sashka22 kde sa dá zohnať petrolej? A olej akože normálne slnečnicový?

sashka22
3. sep 2024

@hopsas môžeš aj repkovy, to je jedno, bude to smrdieť aj tak 😅 petrolej vo Farby,laky. Olej aj s kondicionérom sa dáva preto, aby Ti petrolej nespálil pokožku. Naposledy som skúsila čistý petrolej a zaspala s tým do rana na hlave 🥵🙉 a teda chrasty som mala dlho ale vlasy nevypadali 😅 už to skúšať opäť nebudem a zostanem pri overenej veci. Dcéra zo školy doniesla domov už aspoň 3x vši

egonsk
3. sep 2024

@viktoria117 najrychlejsie a prakticky okamzite tym najosvedcenejsim sposobom - ostrihat na jezka 🤣😉

viktoria117
autor
3. sep 2024

@hopsas ja ich mam práveže dosť husté a nejde sa ich zbaviť a už som skúšala všelijaké šampóny a postreky a nic

ninusa221
3. sep 2024

Paranit si skušala? Ja som mala vsi hádam 10 krát nonstop na základnej vkuse na strednej dokonca aj na výške toto mi vždy pomohlo a za 2 dni som sa ich zbavila

viktoria117
autor
3. sep 2024

@ninusa221 vyskúšam ❤️ďakujem

alantroj
3. sep 2024

Kup si v zoo shope sampon proti vsiam pre psom. Je to latka silnejsia, ako ked sme boli mali my. lebo ze z lekarne su slabsie. Mojej dcerke ked dostala v MS zabralo. Ma dlhe vlasy

spanielka44
3. sep 2024

Ja osobne by som si petrolej na vlasy nedala 😂 to narobí viac škody ako osohu

viktoria117
autor
3. sep 2024

@spanielka44 tak pokiaľ mi vlasy nepovypadavaju tak mi to je jedno 😂 hlavne nech sa ich co najrýchlejšie zbavím

nellyuana
3. sep 2024

@viktoria117 moja dcéra mala pred 2tyzdnami vsi. Tých som ju zbavila hneď prvý deň, dala som jej sprej difussil. Avšak hnidy bol nemožný problém, skúšala som oleje, ocot, hedrin, žehlenie, vycesavanie až som zúfalá prišla do lekárne a pani mi poradila Losonit z dr.max a to jediné na ne zabralo 🙏 pekne šli vycesat. Držím paste

viktoria117
autor
3. sep 2024

@nellyuana ďakujem pekne ❤️❤️
@nellyuana