Ako sa zbavím extrémnej svalovice?

12. okt 2021

Mám na mysli fakt extrémnu svalovicu , ako sa jej zbavím ?😒 viem, že rozhýbať to ale to u mna nehrozí, neviem ísť ani normálne na WC musím curat po stojacky😄 neviem si sadnúť, potom vstať no extreeemne som to tentokrát asi prehnala. Paralen nezabral

caroline_
12. okt 2021

Mne pomohol jedine liek nazvom čas 😀 fakt, vydrzat par dni a to najhorsie budes mat za sebou 😀

miusa00
12. okt 2021

Tiez som parkrat zazila taku svalovku a nic som nevymyslela, len cas, mozno tepla sprcha na chvilu, popripde striedat teplu a studenu… od takeho tretieho dna to zacne povolovat😁

autor
12. okt 2021

No super 🥲😄

eeffka
12. okt 2021

Ibalgin mie paralen a rozhybat, zajtra (2.den) bude este horsia

lilope
12. okt 2021

Takúto svalovicu som zažila po súťaži v drepoch so záťážou, kde som ich spravila 330 🤦 Týždeň som si nemohla sadnúť na záchod, na gauč, na hocičo. Každé postavenie sa zo sedu príšerne bolelo. Do týždňa ťa to isto prejde, neboj sa 😂

simca06022011
12. okt 2021

Ibuprofen... A horúca vana so soľou a rozhýbať pomaly. A potom len čakať 🤭

hivanik
13. okt 2021

Pred cvičením si dávam zvýšené dávky vit.C...samozrejme aj po cvičení....A niekde som čítala, že slaná voda tiež pomáha....

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
diewcatqoo
13. okt 2021

Skus si dat magnezko, ale nie je zaruka, ze pomoze. Jedine, co pomoze, je cas.
Nedavno som mala taku svalovicu, ze som sa v posteli pri lezani nedokazala otocit na druhu stranu. Pomohol mi len cas. Za 3 dni to uz bolo lepsie, uz som aspon zvladla vstat a po tyzdni som bola uplne fit