Ako sa vám prejavil čierny kašeľ/aktuálne corona?

9. aug 2024

Dobrý večer prosím vás aké ste mali prvotné príznaky pri čiernom kašli aky ste mali celkovo priebeh/ a ako sa vám prejavil aktuálne Covid? Už druhý týždeň má trápi kašeľ je to lepšie ako na začiatku v pondelok má čakajú odbery tak som trošku v strese či to nemôže byť čierny kašeľ 😏ďakujem

leni1977
9. aug 2024

Z covidu sa doliečujem, minulý štvrtok k večeru štípanie a bolesť v hrdle, na druhý deň horúčky, bolesť celého tela. Myslela som, že je to chrípka, v pondelok ráno som si robila test a pozitívny.

autor
9. aug 2024

@leni1977 tak to u mňa Covid nieje,skúšala som aj testovat ale vyšli negatívne tak pre istotu že aký má priebeh...mňa trápi cez deň vlhký kašeľ v noci alebo po nejakej námahe suchý dráždivý a vykasliavanie hlienov 🙈ale týždeň do zadu bol ten kašeľ masaker nevedela som či vykalsiavat hlieny alebo sa nadýchnuť

marianarem
9. aug 2024

Moj otec mal teraz covid a iba stratil cuch a chut.

siska53
9. aug 2024

Ja som vlani divne kaslala a boli z toho plucne chlamydie.

alantroj
9. aug 2024

Cierny kasel je dusivy a mne isiel dost na usi. Pocula som tak na 30%

baboobchod
9. aug 2024

@leni1977 toto akoby som ja písala, presne sedia aj tie dni aj príznaky 😃
Kašeľ suchý. Syn tiež kašle, tiež mal jeden deň teplotu. Jeho neboleli svaly ako mňa, ale hlava.

leni1977
9. aug 2024

@baboobchod mne lekár predpísal v pondelok lieky a dnes mi je už oveľa lepšie, aj test už bol negatívny. Len pár dní ešte potrvá kým to bude celkom v poriadku.

tibor79
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
9. aug 2024

@tibor79 som tehotná v 3 trimestri A neustály dráždivý kašeľ v tomto období je už dosť nebezpečný nie to ešte čierny kašeľ tak preto mám strach a rešpekt....

lussyl5
10. aug 2024

Ja som mala teraz v júli silný kašeľ,bol to zápal priedušiek.Doliečovala som sa z toho 3 týždne.
Nemysli hneď na najhoršie 😉.

lussyl5
10. aug 2024

Po pár dňoch mi suchý kašeľ prešiel do vlhkého a po sa už dalo lepšie fungovať.

autor
17. aug 2024

Tak prišli výsledky a potvrdený čierny kašeľ čo viac si priať v 3 trimestri nasadené ďalšie antibiotika ešte nejaké dozvuky mám že necítim sa 100% ok..tak dúfam že ak sa preliecime.vsetxi.podari sa nám z toho dostať vonku..a bábo bude mať.protilatky a všetko bude ok...🙏ale.netusim.kde som ho mohla chytiť

miniatura14
17. aug 2024

Držím ti palce, aby si bola čo najskôr v poriadku 😊