Ako sa robí uhlová voda?

patik114
22. aug 2014

baby prosim vas neviete ako sa robi uhlova voda ??

warholette
22. aug 2014

zalezi ci potrebujes pravy uhol alebo lavy uhol ;)

zita19
22. aug 2014

@warholette este moze byt tupy, ostry, otvoreny... A ked uhoľ tak dreveny, hnedy (lignit), cierny, antracit... Alebo aj koks 😀 😀

cicimotinka
22. aug 2014

myslíš proti urieknutiu?

patik114
autor
24. aug 2014
cicimotinka
24. aug 2014

@patik114

Uhlíková voda

Získať návod na „odrobenie“ nie je jednoduché. „To, čo viem, môžem naučiť len troch ľudí,“ odôvodnila jasnovidka Valéria. Ďalšia žena, ktorá postup ovláda, nám ho síce predviedla, no bez toho, aby nám prezradila formulky, ktoré pritom v duchu hovorí. „S takými vecami sa totiž nežartuje,“ zdôraznila.

Reálne ne odrobenie použila tri zápalky a pohár vody. S prvou zápalkou spravila nad vodou kríž, modlila sa, nechala ju takmer zhorieť a odpálila z nej druhú zápalku. Zhorenú časť prvej zápalky pritom hodila do vody. Rovnako to pokračovalo aj pri tretej zápalke.

Človek má porobené, ak sa zápalky ponoria pod hladinu. Záleží vraj aj na tom, ktorá zápalka sa ponorila – vtedy sa totiž dá zistiť, či zlá energia prišla od muža, ženy alebo od dieťaťa. Z tejto vody sa potom človek, ktorému sa odrába, musí trikrát napiť, potom do nej namočila prst a postupne urobila kríž na čelo, oba spánky a zápästia. Zvyšok vody vyliala na závesy otvorených dverí.

cicimotinka
24. aug 2014

@patik114 inak daj si do googla pálenie zápaliek proti urieknutiu, uhlíková voda, odrobenie... všeličo Ti nájde

elanor
24. aug 2014

o uhlovej vode som v zivote nepocula, ale skus spravit odvar z cistca a poumyvat. pripadne "sfuknut" (3x treba), aj to niekedy staci...

maca_p
24. aug 2014

@zita19
@warholette a brikety? hm,
a cierne uhlie v tabletkach? z toho sa snad neda ani predavkovat 😀

anatalia77
24. aug 2014

@cicimotinka no vsetko by som to vedela absolvovat,len ja nemam zavesy na dverach ani zaclony. Kam to mam slahnut?

cicimotinka
24. aug 2014

@anatalia77 nie závesy na dverách, ale závesy dverí - tzv. pánty... 😀