Ako sa prejavuje prechladnutie od spodu?

tiffanytheo
10. mar 2013

Ahojte
Mam caste mocenie a svrbenie - dokonca bolest pri konci mocení.Je to prechladnutie?Cca 6 dní.

hrjanka
10. mar 2013

To skôr vyzerá na zápal močových ciest - pi veľa vody a urologický čaj. A ak sa ti to do dvoch dní neupraví, tak zbehni k doktorovi, bude treba antibiotiká

tiffanytheo
autor
10. mar 2013

@hrjanka Uz to mam 6 den :( zajtra idem gynekologovy.Len too svrbenie mi tam neseddi.Teda este som v zivote nemala daco taketo, ale mama ma namotava ci nemam mykozu :( a ze este k tomu od mojho priatela :((( a som z toho nanervy.

zuzi79
10. mar 2013

môže to byť zápal močových ciest aj mykóza, ale obe sa ľahko liečia. Neboj, nasadia čípky, čajíky, príp. ATB a za pár dní bude všetko OK. 😉

artep87
10. mar 2013

Mozu to byt obidve veci naraz...na zapal mocovych ciest pi veeela vody a do toho si vymackaj citron. Vitamin C totiz zabija bakterie. Mne to pomohlo ale v zaciatocnom stadiu,pises ze uz to mas 6dni tak to ta obdivujem pretoze ja uz som po par hodinach utekala na pohotovost kedze ma to chytilo vzdy cez vikend,lebo som bola zufala od toho casteho chodenia na wc :(

tiffanytheo
autor
10. mar 2013

@artep87
@zuzi79
Totiz mi to cele zacalo po menstruacií...Este v sobotu som ako tak mala, tak som si dala tampon poobede.A navecer som si ho isla vytiahut a ani zanic mi nesiel von.Bol suchy a napuchnuty,taaak som ho celou silou tahala von a zacalo mi to svrbenie potom a mocit som zacala uz aj cez den castejsie.

blavacka
10. mar 2013

@tiffanytheo mohlo sa ti to trochu aj od toho tamponu podrazdit, ale skor to vyzera na prechaldnutie a s tym spojenu mykozu... gynekologicke veci a mocove cesty spolu dost suvisia... na to svrbenie by som si dala zatial canesten krem, ked mas aj nejaky vytok tak na to ti ta gynekolog cipky a na tie mocove cesty skus urologicky caj a urinal tabletky, ale ked to mas uz 6 dni, tak by som radsej vybehla ku obvodnej s mocom a ked bude pozitivny, tak ti da antibiotika...
Ja som mala presne toto iste pred dvomi tyzdnami, tiez mi zacal vytok a o 3 dni mocove cesty, dostala som antibiotika a o 3 dni som bola ok.... a urcite to nemas od priatela, mykoza je bezne ochorenie, ktore byva z kupania,pri brani antibiotik,alebgo ked je oslabena imunita, nie je to pohlavna choroba... tak sup sup ku lekarom...

reluska
10. mar 2013

ja som práve dojedla ATB + čípky... /od pondelka -do piatka/ a nič, zajtra idem opäť ku gyndoške,mála som silný zápal moč. mechúra, ale mám pocit že lieky nezabrali vôbec, a čaju som vypila litre.... brucho už bolí menej, ale pri čuraní to štípe nadalej ... som zvedavá čo bude dalej..

tiffanytheo
autor
12. mar 2013

@reluska
@blavacka
Noo babuse, bola som u gynda.Mam zapal mocoveho mechura.Dal mi antibiotika.Po mykoze ani stopy 🙂) A poskodenie od tampona.Tak som rada ;)

blavacka
12. mar 2013

@tiffanytheo no vidis 😉 tak dober antibiotika a bude fajn 🙂

janusik45
18. nov 2015

Ahojte baby..bola sim vonku s chalanom a sedela som na studenej zemi sedela som tak trochu viac a iuž aj predtým...ale keď som šla ptm na autobus začalo ma hrozne bolieť brucho a začalo ma bolieť aj zospodu chcem sa spýtať neviete čo to je? :(