Ako sa na vás pozerajú lekári pri panickom ataku?

5. mar 2022

Je tu niekto, konu zistili panicku poruchu alebo panicky atak v mladom veky? Nepozerali na vas lekari, akoze si vymyslate? Ze mlademu cloveku nemoze nic byt?

caroline_
5. mar 2022

Mne v 14,nepozerali ze mi nic nie je,ale pamatam si ako mi povedala doktorka ze z toho vyrastiem a nech si nerobim nic z toho co povedia dievcata v skole,ze oni toho nakecaju...asi si myslela ze som nejaka vystresovana bezna tinedzerka co si pripusta druhe pubertiacky...ale to,ze moj cholericky otec alkoholik bil moju mamu kazdy den,anonymne som na neho volala policajtov lebo som si myslela ze ju zabije,mna tyral psychicky,nemali sme peniaze lebo ich prepil to nevedeli :D

dadis
6. mar 2022

@caroline_ ach moja, take neskutocne detstvo :( a smiem sa spytat, ci sa to nakoniec vyriesilo? Dokazala mama od neho odist? Mavas ataky paniky aj teraz v dospelosti?

caroline_
6. mar 2022

@dadis odisla od neho az tesne pred mojou 18,potom som tam s nim ostala byvat sama asi pol roka,potom som sla byvat ku priatelovi a jeho mame,lebo u otca som spavala s nozikom pod vankusom,jasne mavam,skor uzkosti,socialnu fobiu a tetaniu,ale sem tam aj panicky zachvat,ale snazim sa na sebe pracovat, takze je to lepsie, a dakujem,si mila 🙂

dadis
6. mar 2022

@caroline_ Drzim ti palce ❤