Ako sa dá zrušiť termín očkovania?

certi
6. sep 2021

Znama dostala termin na druhe ockovanie, ale ochorela. Viem, ze sa da zrusit na internete pomocou PIN, ale ziadny jej po prvom ockovani neposlali. Tak ako to odhlasit? Dovolat sa do NCZI neda...Ci nemusi len prist a potom pojde kedy sa jej bude dat bez objednania?

bluemoon24
6. sep 2021

PIN dostala při registraci, je i v tom emailu, který jí přišel jak pozvánka na druhou dávku 🙂

certi
autor
6. sep 2021

@bluemoon24 ona isla bez registracie na prve ockovanie a ziadny email nezadavala iba tel. cislo

gdpr
6. sep 2021

Zavolať po 19 na nczi alebo ak neprídeš príde ti termín presne o týždeň +- podľa toho kedy budú očkovať ak ani na ten neprídeš príde ti o 2t automaticky ak ani na ten neprídeš tak buď zavolať do nczi alebo teraz na každom kroku berú aj bez objednania a tam kedykoľvek môžeš prísť ukážeš im potvrdenie o 1.očkovaní a ťa zaočkujú

certi
autor
6. sep 2021

@gdpr super, dakujem

lenka2710
6. sep 2021

@certi ja som si dala upomienku na 7,59 a volala presne o 8,inak dovolať sa tam je normálne scifi 😂 ale takto sa mi to podarilo na prvý sup
Mne za zas nedalo stiahnuť potvrdenie o 2.davke, neprešlo im to systémom

kratucka
6. sep 2021

ono sa nič nestane aj keby proste len neprišla. dostane nový termín.

svettii
6. sep 2021

No dobre a keď je prišiel ten druhý dátum, nemala tam žiadne číslo?

certi
autor
6. sep 2021

@svettii vobec, ale vypisala som formular NCZI a sami zavolali a presunuli a vypytali sme aj PIN...diky vsetkym🙂

klaudscha11
6. sep 2021

Oni v tom maju mierny chaos by som povedala. Kamaratka bola na dvoch ockovaniach a v tom systeme ju nemali vobec evidovanu, tak s tym mala problemy potom ked chcela ist do zahranicia.