Ako sa chrániť proti komárom bez repelentu?

4. aug 2021

Ako tehotná sa chcem repelentu vyhnúť, ale je nejaký spôsob ako sa chrániť proti komárom? Čítala som o kombinácii citrón a klinčeky, ale keď ide o potretie kože neviem či postačí ten citrón sám o sebe. Ďakujem za rady.

minutka
4. aug 2021

Pre syna som vyrobila alpa+levandula. A idu na teba velmi? Ci byvate pri vode? Toto som nikdy neriesila

jaruska_12
4. aug 2021

My zas alpa+klinčeky je to účinné

minutka
4. aug 2021

Alebo pozri zn kvitok. Maju rastlinne repelenty. Pre deti od 2,3,6 rokov. Napr https://kvitok.sk/produkt/repelentny-telovy-ole...

veronikaszabova
4. aug 2021

Klinceky a alpa - treba vyluhovat

autor
4. aug 2021

Noo posledné dva razy čo sme boli na prechádzke tak ma riadne doštípali a to bola chvíľka, keď som si všimla prvé štípance tak sme utekali do auta😬 takže asi im chutím.. idem pokukat stránku, prípadne či vôbec máme alpu

milka1988
4. aug 2021

Oni milujú určitý typ krvi a aj tehotné im viac chutia 😁 my sme sedeli vonku a ja jediná som bola dostipana aj cez rifle a sveter takže najnovšie musím vonku sedieť zabalená celá v deke až po uši 😅

77daniela77
4. aug 2021

B komplex 1x denne skus.

lindusss2016
4. aug 2021

My pouzivame prirodne repelenty z esencialnych olejov. Kedze si tehotna, neriskuj, klincek neviem, ci je pre teba uplne vhodny, ak chces, napis mi spravu a mozem ti vecer pozriet, co by si ako tehotna mohla. Popripade by som ti aj vedela namiesat. Inak ja mam proti komarom citronova trava + ceder, ale ako som pisala, pozriem presne, ci to mozu aj tehule.

tncka
4. aug 2021

Naramok

zdena1990
4. aug 2021

Popr. Potrieť sa octom ruky nohy alebo alpou

veronice
4. aug 2021

@jaruska_12 aj ja tak 🙂 alpa, klinceky a ja davam aj trochu skorice 🙂