Ako riešite nadmerné ochlpenie?

26. sep 2021

Ahojte, sú tu nejaké ženy ktoré trpia nadmerným ochlpením? Ako to riešite? Už mám z toho úzkosti a cítim sa ako opica😓....

vladkabalazova
26. sep 2021

Ja by som povedala ze aj ja mám nadmerne mám ich na rukách nohách a na panve

autor
26. sep 2021

@vladkabalazova to máš ešte dobre ..ja aj na zadku,bruchu a na krížoch 😓

nikpa
26. sep 2021

Ja som tiež ako opička 🦧 vždy to bolo nadmerne ale po pôrodoch katastrofálne ako mi to začalo všade rašit. Čo sa dá oholiť, oholim, iné voskujem, trham pinzetou 🤦🙄 akože ja si z toho už nič nerobím, asi je to aj vekom, keby mám 25 rokov a chodím pariť na disko tak by ma to sralo viac. Ale už aj muž si zvykol 😅

vladkabalazova
26. sep 2021

Ja ma tiež na zadku brucho chrbte

emma_932
26. sep 2021

Ja 🙋‍♀️ na bruchu a pod. nemám, ale ruky, nohy katastrofa. Na dovolenke som sa ráno oholila a večer som si musela dávať dlhé gate ci šaty. Mne pomohla lampa IPL. Odkedy ju používam je pokoj, teraz zvažujem laserovú epiláciu.

autor
26. sep 2021

@nikpa odstraňuje si chĺpky aj na chrbáte, bruchu?
Ja mám lumeu ale bojím sa ju použiť na brucho, chrbát...ani si to tam neholim

nevenka
26. sep 2021

@nikpa tak podobne to mam, aj ten pristup k tomu 😅

nikpa
26. sep 2021

Na chrbte nemám, na bruchu len tak striedmo, tie si trham pinzetou, sú hrubšie a tmavé takže to dobre ide. No a na iných viditeľných partiách som si dala pár rokov dozadu odstrániť laserom a zatiaľ nenarastli. Ale je to len dočasné, potom tiež zvažujem lumeu

mila06
26. sep 2021

Odporucam laser v laserovom centre, mam s tym dobre skusenosti, nohy si nemusim holit uz vyse 10rokov, tak si pozistuj priamo v centre na podrobne info.

jankasamulko
27. sep 2021

S lumou som spokojna. Kupila som si ju v 30tke. Dovtedy som nemala ani plavky ani kratasy kvoli ochlpeniu, ktore ak som aj vythala oholila zapalovalo sa. Pri lumei som spokojna. Vydrz ju používať. Brucho ani chrbat neriesim, vekom som sa s tym zmierila a to som za to vyronila kedysi slz. Su dolezitejsie veci