Ako riešiť, že syn mi neustále škrabe znamienka?

evalin88
23. dec 2019

Dobré ráno, môj syn je od malička fixovaný na moje znamienka, resp šošovičky. Rýpe mi ich, snaží sa "strhnúť" Nepomáha vysvetľovať, dať po ruke ani prelepiť. V marci bude mať dva roky. Pýtala som sa kožnej, a vraj sa s tým stretáva dosť často. Ste na tom niekto podobne?? Ako to riešite, ja už som z toho zúfalá 🙄

sapetka
23. dec 2019

@evalin88 ja mojmu poviem ze to sa nesmie robit a pochopi to, aspon ze tak🙏

syvina
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luba41
23. dec 2019

dieťa tomu nerozumie-bit je pekná blbost..tak si ich zakry, dávaj na ne pozor, zastav ho kým s tým nezačne a pod..
@evalin88

lianika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mila06
23. dec 2019

Ja by som si dala vybrat znamienka, take na stopke sa daju lahko odstranit u koznej dusikom, narobia sa v tehotenstve ked porodim toto tretie babo tak sa na to chystam 🙂

oslo1
23. dec 2019

AJ my sme to Mali. Dala som si odstranit 3 znamienka. Take tie velke vypukle.

bobula46
23. dec 2019

Môj syn príde a ukáže bo, aj niekoľkokrát do dňa, inokedy aj týždeň nechá tak. Poviem mu, áno maminka má bo, nechytaj, aby si mi neublížil. Zakýva hlavou a nedžobe do nich.

iva812
23. dec 2019

@mila06 žiadne tehotenské bradavice neexistuju

iva812
23. dec 2019

Btw, prepáč ale to na čo sa pýtaš je úplne o ničom. Existuje príslovie, nememu dieťaťu ani vlastná matka nerozumie, v tvojom prípade je to naopak, si matkou a na tebe je, akým spôsobom dieťaťu vylozis, čo môže a co nie. Nezúfaj, takýchto, poviem to slušne, bezpredmetných žiadosti o radu, kde odpoveďou je zdravý sedliacky rozum, je tu plno.

evalin88
autor
23. dec 2019

@bobula46 skusala som zalepovat ale strhol to vzdy, u neho je to uz podvedomie, normalne zaspava a hlada znamienka, dat trosku po ruke nie ze svacnut nepomaha. (Jasne ze ho za to nebijem) Hadam sa to zlepsi, na upozornenie ziadna reakcia.

tehulka2011
23. dec 2019

fuj, ja by som si ich dala odstranit

evalin88
autor
23. dec 2019

@tehulka2011 ked on si vzdy najde neake druhe.. a aj to prelepene miesto mi okamzite strhne lebo jeho zaujima preco tam ta naplast je, uz sa smejem ze z neho bude kožný...

erikavesela
23. dec 2019

Jednoducho mu to zakaz a basta..

saluda
24. dec 2019

@evalin88 vždy mu zachyt ruku, povedz rázne nie, vysvetli, že ta to boli a proste nepovol a nedovol mu to bez výnimky. On si na to po pár dňoch zvykne. Netreba pre také veci capat rúčky, nie je to žiadna tragédia, len ho to baví. Aj keď zakázané ovocie......ale ak budeš dosledna, dostaví sa vysledok