Ako riešiť padanie vlasov?

pocahonntas
1. okt 2012

ako ste dievcata vyriesili problem padania vlasov? celkovo mi vlasy poredli hlavne hore a zjemneli, uz nie su take pevne ako pred tym...:( ze sa to da vratit do povodneho stavu? dajte nejake finty 🙂

evelin325
1. okt 2012

@pocahonntas ahoj, aj mne sa zhoršila aj kvalita aj hustota vlasov, nechcela som pchať do seba chémiu a vyhadzovať veľa peňazí, veľmi mi pomohla homeopatia, neni to ani také drahé a vlasy mám krásne husté, začali mi rásť vlasy aj na kútoch, kde som ich pred tým vôbec nemala a teraz vyzerajú oveľa zdravšie.

meg_junova
1. okt 2012

no mne vlasky strasne vypadavaju este aj teraz, po troch mesiacoch a neriesim to nijak. Je to predsa priroda, ktora to takto zariadila a podla mna to nie je nic hrozne, mozno len staci zacat brat zinok a nejake stopove prvky 🙂

lucka1987
1. okt 2012

@pocahonntas mne pomohol panthenol v tabletkach, take oranzovo biele balenie

pocahonntas
autor
1. okt 2012

@evelin325 a presnejsie aka homeopatia? co presne si brala alebo robila?

pocahonntas
autor
1. okt 2012

@lucka1987 a ako dlho si ho brala?

lucka1987
1. okt 2012

@pocahonntas mesiac, no uz po dvoch tyzdnoch som videla, ze mi menej padaju vlasy

evelin325
1. okt 2012

@pocahonntas ide o minerálne soli. Aby si mala predstavu o čo ide, prečítaj si http://zenskyweb.sk/slovenka/nie-je-sol-ako-sol. Konkrétne som brala Calc Flour a Silicea. V Nemecku je ich bežne dostať, tam sa používajú hrozne dlho, u nás na Slovensku je s tým problém, hlavne treba dať pozor, aby išlo o nemeckého, rakúskeho alebo švajčiarskeho výrobcu, ja ich objednávam cez jednu pani, ona ich vozí z Nemecka, som veľmi spokojná, my sme s nimi vyriešili už veľa zdravotných problémov.

katalinagc
1. okt 2012

ahoj dievčence, som 8 týždňov po pôrode a tiež mi neskutočne vypadávajú vlasy, a vyzerajú ako zmoknutá slama, jedna hrôza. V lekárni mi doporučili vodičku BIOHAR, každý večer si ju masírujem ku korienkom. Keďže dojčím, nechcela som riskovať s tabletkami, resp. som nenašla také, kt môžu aj dojčiace maminy., tak uvidíme aký účinok bude mať zázračná vodička ;o}

bibistec
2. okt 2012

a nedrzala si dietu? mozu ti potom chybat dolezite latky a preto zvyknu padat vlasy, alebo na jesen sa to stava, skus vajickovy sampon ale urcite by som zasla na kozne po radu + nech spravia krvne testy, moze chybat zinok alebo nieco ine.

pocahonntas
autor
3. okt 2012

@bibistec dietu som drzala pred par rokmi a mala som depresie a odvtedy mam tento problem

bibistec
3. okt 2012

no ako vravim zrejme ti chyba nejaky mineral, urcite skoc k lekarke na odber krvi, pomoze ti

pocahonntas
autor
3. okt 2012

bola som aj na odberoch a nic vlasy su na tom rovnako...ja mam pocit ze lekarom ani tak nejde o ludske zdravie ako o biznis...a mozno to ma aj jednoduche riesenie ale nedozviem sa to pretoze dnes skoro kazdy lekar chce aby bol clovek na liekoch cely zivot a nie aby ho vyliecil

evelin325
4. okt 2012

@pocahonntas presne s tebou súhlasím,
dnešná medicína: lieči len príznaky, potláča ich + nelieči chorobu samotnú =doživotná závislosť na liekoch...

pocahonntas
autor
5. okt 2012

@evelin325 a človek má potom pocit bezmocnosti, ked mu nikto "nechce" naozaj pomoct

evelin325
5. okt 2012

@pocahonntas veď toto, keď si nepomôžeš sama, nikto ti nepomôže, aj ja si preto pomáham sama, čítam veľa zahraničnej literatúry, čo sa zdravia týka, lebo u nás na Slovensku sme 100 rokov za opicami, čo sa v zahraničí používa už dlhé roky, k nám to ešte len príde, alebo vôbec nepríde.

barcelona94901
5. okt 2012

@pocahonntas a to ťa neposlali na dalšie vyšetrenia ?
ja som chodila aj na kryoterapiu
aj "vodičky" vmasírovala ,
plus iné vyšetrenia u lekárov tam boli ,veľa behačiek ,ved skus teda ísť ešte niekam ,kde budu mať iný prístup
aj strava je veľmi podcenovaná,nestačí si dať vitamín z reklamy ,ako si niektore kočky myslia,že šupnem niečo do seba a príde zázrak..
ja som pridala do jedálnička vločky ,orechy,hrozienka atd ,atd ,všetko čo bolo potrebné
stres robí tiež svoje ,ono sa to ale ľahko povie,že vyhnuť sa mu ,
mne sa objavuju vtedy aj lupiny ,ktoré opať zmiznu
našťastie lekárka,ku ktorej som chodila bola poctivá,
neriešila niečo tým,že by ma poslala do lekárne

pocahonntas
autor
5. okt 2012

@barcelona94901 a kryoterapia pomaha proti padaniu vlasov? vies co vlocky orechy atd zeleninu ovocie jedavam kazdy den a nepomaha.....uz naozaj neviem co to moze byt...

barcelona94901
5. okt 2012

@pocahonntas kryoterapia áno ,prikladaju v ambulancii na vlasy 😉
skus ísť k inemu lekárovi ,tie behačky su otravné,ale ak nechceme byť plešaté 🙂
mna poslala uplne všade ,okrem vlasov ,som odovzdávala aj krv a moč 🙂
strava,dlhodobá záležitosť ,s tým stresom to je horšie,tomu sa vyhnuť nedá

bibi78
10. feb 2015

@barcelona94901 vies prosim ta, specifikovat, kde vsade ta poslala? lebo krv a moc berie aj mne, ale dalej uz nevie co. kozni lekari len tak tapaju, vobec nevedia, co , ked su vysledky krvi a mocu v poriadku.

barcelona94901
12. feb 2015

@bibi78 poslala ma aj ku gynošovi,ladviny mi tiež omrkli ,bolo toho skutočne veľa