Ako pribrať?

zuzaanka27
26. nov 2013

chcela by som sa popytat co by som mala jest alebo brat aby som pribtala po porode som nic nepribrala este schudla 2 kg pocas tehotenstva som mala 63 kg a teraz mam 54 a nemozem nijako pribrat poradte

majka777
26. nov 2013

tak ja mam ten isty problem a o 1kg este menej...14 rokov tu istu vahu...tak som zvedava na rady..lebo jest mozem hocikedy a hocico...a v podstate jem stale 😉

misinka26
26. nov 2013

Aj ja by som potrebovala poradiť s tým istým, ja som mala pred tehu 48 kg, počas tehu som pribrala na 55 kg a po pôrode som chudla na dnešných 45 kg ... je pravda, že občas je problém sa cez deň pri mojom šidle najesť ale vždy si to vynahradím večer ... viem, že niektoré baby by moju váhu nepovažovali za problém ale ja som ako kosť a koža, nič na seba neviem kúpiť, všetko mi je veľké, vyzerám ako keby ma pustili z koncentráku a dokonca som sa zmestila do najmenšieho detského čísla čo ma už dojalo ... Vždy som bola chudá ale toto je už prehnané ...všetci mi vravia nech priberiem a tak ale mne sa nedá ... Ja som bola počas tehu taká rada, konečne som mala aj rici aj cici a vyzerala ako žena ... som si myslela, že mi aspoň niečo ostane ale nič ☹ Dokonca aj prsia zmyzli ☹ Neviem či je to tým, že ešte kojím a malý ma vycicia alebo čím ... Potrebujem poradiť ...