Ako pribrať?

5. máj 2024

Ahojte môžete mi poradiť ako mám pribrať? Schudla som a nedarí sa mi pribrať jem pravidelne viackrát za deň menších porciách a nič akonáhle mám väčší stres tak zas mám menej užívam aj Peritol od utorka ale nevidím na sebe zmenu. Chodila som aj na Injekcie B12 a nič mám 50 kg a vyzerám strašne lebo som po chorobe silnými antibiotikami a odvtedy som schudla aj som si držala váhu a prežila som stres a zas som schudla všetko krv mám v poriadku už som z toho zúfalá poraďte mi prosím.

anketkarka
5. máj 2024

Piješ dosť vody? Často si rob smothie. Pri strese neješ, zvraciaš alebo prečo chudneš?

januska12323
5. máj 2024

Skús napísať koľko toho za deň zješ. Keď ješ málo nemáš z čoho priberať, telo je rado, že vôbec udrží čo má.

gabika0825
5. máj 2024

Koľko merias? 50kg je celkom v poriadku váha, ako taká. No záleží veľa od výšky. A vždy si bola stihla? Tvoji príbuzný sú aký? Lebo veľa robí aj genetika. A ďalšia vec je upratať si hlavu. Prestať stresovat a keď tá niečo stresuje, treba to odstrániť. Ak tá stresuje praca, treba ju zmeniť, pripadne si daj oddych, veľa spanku hlavne, ak tá stresuje vzťah, treba odísť, ak niečo iné treba si to v sebe vyriešiť tak, aby tá to nestresovalo. Držím palce

minenkak
5. máj 2024

Zas ty,veď už sme ti písali a stále si ideš svoje

minenkak
5. máj 2024

Ani raz si nenapísala koľko merias,len vyplakavas ,že si chudá,no niesi

autor
5. máj 2024

@minenkak mám 160cm a mávala som 62 kg pre mňa je to dosť hanbím sa si dať tričko s krátkym rukávom lebo mám strašne chudé ruky a ani zadok nemám

minenkak
5. máj 2024

Tak cvic silové cviky s váhami a jedz päť krát do dňa

zuzubb007
5. máj 2024

No tak pri výške 160 CM mať 50 kíl je akurát, to keď si mala 62 si už musela byť dobre pribrata

minenkak
5. máj 2024

@zuzubb007 presne, priam tučná

autor
5. máj 2024

@minenkak veď jem skoro tak aj sladké a akonáhle mám väčší stres tak hneď schudnem nikdy som nemala problém pribrať a teraz už som z toho nešťastná

autor
5. máj 2024

@zuzubb007 lenže mne to nevadilo teraz mi toto vadí

minenkak
5. máj 2024

Sladké sa neje pri preberaní a asi treba poriešiť hlavu a až potom telo, váhu máš v pohode

autor
5. máj 2024

@minenkak prečo že hlavu ja som není blázon

minenkak
5. máj 2024

No ak tak moc chudnes pri strese a furt to tu riešiš,asi nie je hlava v poriadku a blázni niesu jediný,čo potrebujú pomoc

hankm
5. máj 2024

Zacni cvicit. Silove treningy, buduj svalstvo. Budes mat ovela vacsiu chut jest. Vela bielkovim, zemiaky, ryza, zelenina. Co su dovody tvojho stresu? Da sa s tym pracovat, eliminovat ho?

autor
5. máj 2024

Stres ako asi každý deti keď hnevajú sem tam ale to není strašne a nezhody v rodine ale asi toto že sa mi nedarí pribrať už som rozmýšľala že pôjdem za obvodným nech mi niečo predpíše na ukludnenie ale zas šoférujem a potrebujem fungovať rodina a tak

gabika0825
5. máj 2024

Tak ja neviem ale ja mám 164 cm a 54kg a vyzerám tak že by som mohla schudnúť… myslím si že pri tvojej výške je 50kg ideál… skôr 62kg je dosť už na takú výšku. Myslím si že len nie si zvyknutá ale určite vyzeráš oveľa lepšie

vakatko
5. máj 2024

Sladké a cukor vylúč spôsobujú úzkosti, nervozitu, nespavosť ... hlavne po užití ATB, ktoré ničia črevnú mikroflóru, ozdrav si ju Probiotikami. Sladkosti nahraď Ovocím.
Pridaj viac zdravých tukov avokádo, olivy, kokos, losos ... + rady od @hankm.
Na stres užívaj Magnézium, B vitamíny a čaje na ukľudnenie harmanček, medovka, ľubovník, levanduľa ...

hankm
5. máj 2024

@gabika0825 pozor, 60 kg pri minime slalstva a maxime tuku je zle a uz by to bolo vidno. 60 kg pri maxime svalstva a min tuku je uplne ina vec a telo vyzera ovela zdravsie, lepsie, podststne lepsie tvarovane.... su to podststne rozdiely ktore treba prizvukovat.

@autorka moj vyslovene subj nazor, tvoj stres zda sa, je obycajny zivot... aby v podstate denne zalezitosti ti takto zasahovali do psych pohod a zdravia je trvalo a dlhodobo neudrzatelne. Musis hladat sposoby ako tieto triggre eliminovat, alebo ich dat na uplny okraj.

sisisi1236
7. aug 2024

@autorka ako tu viacere pisali 160 cm a 50 kg je pekna stihla postava ;) Ja som do tejto temy nakukla lebo mam podobny problem , ale teda pri vyske 166cm a vahe 48kg :(