Ako pribrať?

lara45
11. feb 2022

Ahojte ženy.Každa druhá žena v dnešnej dobe rieši problém ohľadom nadváhy ako sa zbaviť kg naviac.Som jediná ,ktorá ma opačný problém? Tak veľmi by som chcela pribrať no neviem ako. Mám 24 rokov a moja váha je max47kg.Takú váhu mám už od puberty.Ani ako dieťa som nebola bacuľka.Skúšala som brať aj lieky aby mi chutilo jesť ,pomohli mi pribrať no bez nich som už nedokázala vypiť ani vodu .Nemala som problém prestať ich užívať no ta bolesť žalúdka bola neskutočná ale vydržala som a prestala som ich užívať.Takže som zase schudla.Keď som ostala tehotná pribrala som 20kg na moju 156cm výšku som sa cítila ako balón ale bolo to super mala som zadok,stehná všetko čo som si ako žena mohla priať.No po pôrode som každým dňom zase chudla.Nemám žiadné psychické problémy čo sa týka anorexie ani zdravotné problémy pretože ja chcem pribrať len neviem ako.

aliaray1
11. feb 2022

@lara45 skusala si pravidelne rybi olej? (predavaju aj v tabletkach), potom banany, tucnejsie a sladke jedla, biela muka, bryndzaky, pirohy, slanina, udene varene kolienko, klobasky, chipsy a iny hardcore...🤦‍♀️🤷‍♀️

Mne sa osvedcili neumyselne spontanne nocne najazdy chladnicky a vyjedanie cokoladovej zmrzliny z hroziacich nervovych kolapsov z prace 🤔🤨
Ono ten metabolizmus sa vekom spomali neboj a cez vikend smelo panvicu hore a varechou vpred!

Celulitide zdar 🥴

chichua
11. feb 2022

@lara45 veď to máš dobrú váhu na takú výšku. Meriam rovnako a vážim 50 kg. A to som už dosť pribratá,že by som mala niečo zo sebou robiť 😂

zuzi0911
11. feb 2022

Ja som malá ten istý problém...ale fajčila som.od leta nefajčím a z vahy 48 kg mam takmer 58kg..

syslik81
11. feb 2022

ja mam to co tu - vyska vaha plus 40 rokov a necitim sa zle .. ale je rozdiel byt vychudnuta alebo mat aj svaly na sebe .. skus cvicit .. zbevnis si telo a bude vyzerat daleko lepsie ...

dr_smajlik
11. feb 2022

Ja mám 179cm 54kg,takže keby za postavíš vedľa mňa,budeš ukážková postavička.ja som aj skúšala viackrát pribrať,brala som aj nutridrinky,bežne som večerala slaninu a klobásu o pol 11 večer a nič. Uvažujem nad dietológom a nastavení striktného váženého jedálnička.totiž už sa aj zle cítim.odkedy pracujem ide to dole vodou,lebo flákam stravu,jem kraviny,sladkosti a z toho normálneho jedla je toho pomenej.občas ale keď obedujem niečo dovré,zjem chlapskú porciu,lenže asi mi z toho potom lieta cukor.takže ja by som najskôr asi v našom prípade so toho išla pod dohľadom.ale nie cez nejakých kurzových výživových poradcov ale riadny dietológ.

michaelabuzova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
siska53
12. feb 2022

@lara45 Nie, nie si sama, ja mam 155 a vaha sa mi mota 41-42,5 max.. uz roky..mimo tehu a par mesiacov po porode.

siska53
12. feb 2022

@aliaray1 ani nie . Ja uz mam svoj vek a nic..

lara45
autor
14. feb 2022

Ďakujem vám ženy za každú radu či skúsenosť no len ako sa prinútiť zjesť potraviny, ktoré ste mi poradili🤷‍♀️nie je mi z jedla zle len mi nechutí,nemám za potrebu jesť ak ma rozumiete

chlpana
14. feb 2022

Juj toto je ozaj tazke. Mam pocit ze lahsie je zhodit nadvahu ako pribrat...ja mam 152 cm a ledva 40 kg. Proste ziadna anorexia iba som chuda, metabolizmus rýchly ako smrt. Z velkej casti zato moze genetika, s tym nic nenarobis. Z vlastnej skúsenosti cvicenie je fajn, ale to musis pravidelne a stále inak mas naspat kg.. mne trochu pomohlo akurat tak tehotenstvo :D ale len trochu. Zas pokial si zdrava, nic ti nechýba, neries, zmier sa s tym, kazdy sme nejaký 🙂