Ako prebieha vyšetrenie v spánkovom laboratóriu?

kristina110
16. aug 2023

Ahojte boli ste už s dieťaťom v spankovom laboratórium ako to prebieha ďakujem

hipuska
16. aug 2023

@kristina110 my sme boli. Dosť ťažká noc. Syn mal 3 roky, tie sondy úplne všade. Nemohol moc spať bo sa stále motal do nich. Ja som tam spala s ním na svojej posteli. Sestričky na nás dozerali cez víkend okno. Ak náhodou dajaka tá sonda odpadla, tak mu to chodili naprávať

tenerifka
16. aug 2023

@kristina110 neviem ako na Sk, ale tu v Spain davaju masku s hadickami na noc domov, lebo v tom laboratoriu je to na figu, vypovedna hodnota nula, kedze clovek sa vobec nevyspi, resp.vacsinou vobec nezaspi. Moj manzel to mal na doma

kristina110
autor
17. aug 2023

@hipuska mám ísť zo synom 4 roky potrebujeme to kvôli operáci mandlí tak na čo sa pripravit

truckerka1
19. aug 2023

Ahoj @kristina110 mi sme boli tiež v Martine. Moja dcérka tam bola ako 3 týždňová nakoľko nevedeli prísť na 1 príčinu počas spánku, ale to je nepodstatné. Už sme tam boli 2x a pôjdeme aj 3x dúfam, že posledný. Dcérka bude mať už 1 rok. Čo ťa čaká? Bude to ťažká noc. Nás cca 1 hodinu pred spánkom zapojili na prístroje pomocou ktorých to všetko merali. Či noha, či hlava je tých káblikov veľa. Dôležité je aby dieťa v kľude spalo a nechcelo si to dať dole. Verím, že je to nepohodlné a tiež pohľad to neni pekný keď si vydíš dieťa na káblikoch. Vždy je tam pracovník čo kontroluje či to dobre meria, či to ma dobré zapojene. Väčšinou rano okolo 6 nám to dávali dole a zhruba 2 -3 mesiace sme čakali na výsledky. Vďaka ním som kľudnejšia. Malej prišli na príčinu a ako som písala dúfam, že tam pôjdeme posledný krát. 4 ročnému ako tak vysvetlíš ale ročnej . . . .neboj zvládneteto a dobre bude.

kristina110
autor
21. aug 2023

@truckerka1 no neviem či vysvetlím on sa neskutočne boji doktorou a všetkého okolo toho ideme do Martina už teraz mám stoho strach ešte viac ako s operácie čo nás čaká 1.10 dúfam že už vide keď už to prekladáme vyše roka výber mandlí nosné aj krčné ,7.9 ideme
A moc ďakujem že ste napísala aspoň viem na čo sa pripravit

truckerka1
21. aug 2023

@kristina110 zober si papať nakoľko stravu tam nebudeš mať aj malému alebo zbehnete do bufetu. Ak vás príjmu o 11. . . .ako budete na izbe ale budeš môcť si aj odbehnúť do mesta kým Vás večer napoja na prístroje. Ránonpo 6stej odpajajú ale ak Vás príjmu budete čakať zase na prepúštaciu správu . .ak prídete večer to už je iná vec.