Ako prebieha vyšetrenie v Nurch Piešťany?

ydnew
22. apr 2020

Chcela by som sa opytat tých, kt. absolvovali jednodňové vyšetrenie v Nurch
Ako to tam prebieha , koľko to celé bude trvať a tiež ,,čakacia doba,,
Termín mám budúci tyz(čakala som od októbra)
Sestrička má ubezpečila , že vzhľadom na koronu neni plna čakáreň ľudí .
Pomohla by mi info od toho kto tam bol cca mes dozadu keď nabehli ,,na opatrenia,,
Dakujem
Pozn. Časový horizont má zaujíma pre zabezpečenie malého dieťaťa , nieže by sa mi nechcelo čakať

angelinja
22. apr 2020

@ydnew podla toho o kolkej prides daju ti cislo a cakas na odobratie krvi najlepsie je prist co najskor samozorejme ale teda teraz maju menej tak urcite to nebudde hrozne...ale ani vtedy to nebolo aoze tam su zohrani..v ambjulancii beru dve sestricky naraz krv aj moc..ja osm raz n edala je tam wcko alebo obla osm po kramoch..druhykrat som si doniesla noramlne do skumavky tusim , neisla som tam na wckko..beru to sestricky v ambulancii nezavisle od lekara...potom ides k lekarovi a povies co mas aky problem...vysledky su cca mesiac postou

pink_lady
22. apr 2020

@ydnew ja som tam bola cca pred 2 tyzdnami s otcom. do budovy pustaju len tych co idu na vysetrenie, takych co len pre injekcie tak donesie doktorka recept aj vyzdvihne v lekarni. inak klasika, dezinfekcia atd ako sa vybavis, tazko povedat, zalezi od doktorky kedy zacne ordinovat no ludi je samozrejme pomenej

ydnew
autor
22. apr 2020

@angelinja dakujem
Krv áno to mám napísané na ,,pozvánke ,,
Len cesta mi bude trvať cca 2 hod takze skôr ako o 8-8;30 to isto nestihnem
Som myslela, že ráno sa berie krv a potom čakáš na výsledky (že tam majú labak) a až potom na vyšetrenie a následne dajú správu

ydnew
autor
22. apr 2020

@pink_lady prosím Vás cca koľko ste tam strávili od príchodu po odchod
Dakujem

pink_lady
22. apr 2020

@ydnew my sme boli rychlo lebo sme sli len pre recept a injekcie - cca pol hodka-ale ti co cakali na vysetrenie tak cca ze hodinu dve...

pink_lady
22. apr 2020

ale za nprmalnych okolnosti to je aj pol dna tak tazko povedat kolko vam to bude trvat

angelinja
22. apr 2020

@ydnew nieee, ty mu musis povedat co tam ides preco..on na zaklade toho zada ake potrebujes vysetrenie z krvi..urcite v ten den nebudes mat vysledky..akoze neviem teda nemylsim si ..ja som tam bola 2x a vzdy midosla postou cca hovorim raz 3 tyzdne druhyrkat skoro mesiac fakt

angelinja
22. apr 2020

ale krv odoberu rano

angelinja
22. apr 2020

ja osm dosla proste rano raz okolo 8 hodine tiez..bola plna chodba su tam vyvesene cisla...zoberes cislo a sestricky otvaraju dvere a kricia ake cislo ide donutra..beru krv...zoberu krv a povedia ti kam sa mas postavit pred ktore dvere lekara a cakas...rozhovor s lekarom vyseteernie a ides domov...rataj okolo obeda vypadnes..teraz asi skorej

panelacikova
22. apr 2020

@ydnew ja som tam mala termín už dva razy za posledný mesiac. oba razy som odmietla a požiadala o august, začiatok septembra. nemám kam dať 10-ročnú dcéru, ktorá má sama zdravotné problémy, so sebou ju tam brať nechcem, plus ja sa teraz obávam akosi chodiť po zdravotníckych zariadeniach :( tak uvidím, kedy sa ozvú, vtedy sa ozvú. už keď som vydržala 6 rokov s bolesťami, snáď pár mesiacov hore-dole vydržím...

angelinja
22. apr 2020

@panelacikova ano to je pravdda..ale akoze do nurchu sa nemusis normalne bat brat akoze to neni infekcne...to mi mozes verit..v nurchu akoze to preco tam idu ludia su autoimunitne choroby , reumy to neni nakazlive...

panelacikova
22. apr 2020

@angelinja veď ja viem, že reuma nie je nákazlivá. ja som mala strach, aby tam neprišiel nejaký pacient už nakazený bez príznakov :( ja sa teraz bojím všetkého 😀

angelinja
22. apr 2020

@panelacikova jasne ja som tak myslela ze v noramlnej situaci sa nemusis bat tam

15janina
23. aug 2020

dobry den, mna teraz volali, buduci tyzden na odbery, aj v tedy tam hned odoslu k lekarovi? dakujem

15janina
23. aug 2020

@ydnew dobry den, uz mate liecbu za sebou? dakuejm

mimmi123456789
9. apr 2021

Boli ste niekto hospitalizovaný v nurch Piešťany s dieťaťom ?

21janula21
27. apr 2022

Mozem poprosit info. Dnes mi reumatologicka vypisovala žiadosť o vyšetrenie a neviem co ma caka