Ako prebieha vyšetrenie pod rajským plynom?

adkapatrik123
2. jan 2024

Ahojte. Má niekto skúsenosti, vyšetrenie pod rajskym plynom? Ako to prebieha?

stormie
2. jan 2024

Myslis u zubara? Nadychas sa, osetria, hotovo. Ak treba tak ti este daju 1-2x podla toho ako dlho trva osetrenie

adkapatrik123
autor
2. jan 2024

@stormie nie výtery z krku lebo mam panicky strach, to budem pri tom spať? Lebo idem zato platiť 150e a najradšej by dom pri tom spala nech oničom neviem

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adkapatrik123
autor
2. jan 2024

@taynee tak ja už neviem niekto povie ze spím pri tom iný zas ze nie len mi bude jedno co sa deje, tak ja neviem, a keď ma bežne napína pri to vyšetrení bude ma aj keď budem mimo z plynu?

mircalla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maris5
2. jan 2024

ja som mala rajsky plyn pri endoskopii, bolo mi veselo, ale napinalo ma resp. vracala som rovnako ako bez neho.

zuzana76
2. jan 2024

@adkapatrik123 nespi sa pri tom, clovek je len omameny

zuzana76
2. jan 2024

@adkapatrik123 ak ti nedaju aj nieco ine na totalne znecitlivenie hrdla, tak to citit budes, uspavat ta nebudu, to by ti robili kompletne predoperacne vysetrenie, na niekoho to moze zaposobit tak, ze na par sekund, pripadne minutu - dve zaspi, to ten vyter asi stihnu, ale niekto nezaspi vobec

adkapatrik123
autor
2. jan 2024

@zuzana76 mam mat aj predoperačné krv nie povedal ale EKG a tie veci

adkapatrik123
autor
2. jan 2024

@maris5 ale endoskopia to vám idú až do žalúdka nie

adkapatrik123
autor
2. jan 2024

@maris5 ja si to zaplatím práve preto lebo som myslela že nebude ma napínat nebudem vracať lebo ptm mám bolesti žalúdka no to ste ma nepotešila

stormie
2. jan 2024

@adkapatrik123 pri rajskom plyne urcite nespis (ja som s nim aj rodila - v zahranici), iba ta to oblbne, nevnimas tak bolest, ked to mam k niecomu prirovnat tak ask tak ako ked mas dobre do nalady vypite

alickapusinka
2. jan 2024

Po endoskopii môžeš vracať potom. Takže po vyšetrení sa môže prejaviť príznak na vracanie napínanie alebo aj zvracanie samotné.

maris5
2. jan 2024

@adkapatrik123 ano idu do zaludku, ale s tym nemam problem. Mam silny davivy reflex, a nezvladam uz prve centrimetre hadice. Na napinanie a davenie mi rajsky plyn nepomohol. Iba mi bolo veselo.

adkapatrik123
autor
2. jan 2024

@stormie tak ma dobre oklamali potom ze nebudem vnímať ze budem spat

adkapatrik123
autor
2. jan 2024

@maris5 o tom davivom efekte by sme sa vedeli povýpravať je to otras

adkapatrik123
autor
2. jan 2024

@alickapusinka a to preco