Ako prebieha preventívna prehliadka u lekára?

uzivatel55
28. júl 2023

Čo Vám robia doktori na preventívnej prehliadke alebo na prehliadke kde Vás poslal zamestnávateľ?

doriiis
28. júl 2023

Záleží od toho či je to vstupná ale preventívna prehliadka.Zalezi od druhu práce a čo zamestnávateľ vyžaduje,aby bolo skontrolovane

petamich
28. júl 2023

ja pracujem v IT firme a so zobrazovacimi jednotkami - takze len take zakladne - miery, tlak, zrak a to je cele

zalezi ale od naplne prace a zamestnavatela 🙂

suzitok
28. júl 2023

záleží aj od lekára, jeden sa na teba ani nepozrie a podá potvrdenie cez dvere, iný rieši bežné veci, ako zrak, tlak, sluch, interné, poprípade RTG ak sa jedná o prácu v potravinárstve

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
minesasubu
28. júl 2023

Manžel chodi každé 2-3 roky a zmeraju tla, ekg, oči , moč, popočúva dýchanie a to je všetko

mergimar
28. júl 2023

@elizabet173 stolica a gynekológ? Aspon teda u mna.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mergimar
28. júl 2023

@elizabet173 To aj ja chodím na preventívky. Ale teraz riešim preventívku u obvodnej a tá mi dala výmenný lístok aj ku gynekológovi (ten doložil iva správu z preventívky z decembra)ako súčasť preventívky. Aj na ekg som bola. Už len po výsledky z odberov pôjdem.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
suge
29. júl 2023

Prehliadka od zamestnávateľa je biedna. Zameranie tlaku a dve otázky, konkrétne koľko vážim a či som za posledný rok bola tehotná. Krv a moč vyšetrujú raz za dva roky.

mergimar
29. júl 2023

@elizabet173 píšem, že chodím pravidelne každý rok a aj mimo nej som bola. Keď som prišla k obvodnej na dohodnutý termín, mala som doniesť moč a sestrička mi vzala krv. Potom mi dala tú fľaštičku na odber stolice na OK s lístkom na vyšetrenie do laboratória a výmenný lístok na EKG a ku gynekológovi. Ja neviem, ale asi mi ho dala kvôli tomu, že to žiada absolvovať obvodná v rámci preventívky u nej? Neviem.

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz