Ako podporiť rast vlasov?

snoopynecka
28. mar 2023

Ahojte žienky. Prosím vás veľmi o radu 🙏 Mala ste niektorá problém s tým, ze vám nerastli vlasy po odpojení napojených vlasov? Je to už niaky čas, co ich už nemám a vlasy mi nechcú rast. Ale ze vôbec. Neviete mi prosím doporučiť niake odskúšané tabletky, tinktúry, šampóny? Čokoľvek co mate odskúšané, ze to aspoň čo len trocha podporilo? Ďakujem vopred za každú radu.

sandyan
28. mar 2023

S vitaminmi neporadim,ale vyskusaj masaz hlavy 🙂 prekrvi sa ti pokozka hlavy, aj ozonizer je celkom fajn vec..

asia83
28. mar 2023

@snoopynecka Mne pomohla Milva, vlasová vodička. Iba rozotrieť alebo nastriekať na korienky vlasov. Je to čistý chinín, ktorý posilňuje vlasové korienky.

marcellka32
28. mar 2023

Minoxidyl na hlavu a metionin vnútorne brať aspoň pol roka

zenulkaaa
28. mar 2023

Kup si curapil. Mne po nom rastu vlasy ako dive.

deti95060810
28. mar 2023

@zenulkaaa čo si mala šampón ,alebo aj niečo iné...

t1nusa
28. mar 2023

@snoopynecka ja mám skúsenosť s cesnakovym šampónom od Farmasi, ten jediný som skúšala a hneď mi pomohol na rast vlasov, aj mi menej vypadávali ☺️ používala som ho cca polroka, po 3 mesiacoch som videla prvé výsledky

weronika28
28. mar 2023

@zenulkaaa ktorý konkretne prosim vas

zenulkaaa
28. mar 2023

@deti95060810 tablety na uzivanie www.curapil.cz
Curapil Duo, alebo klasicky Curapil 60tbl.
Maju aj rozne balenia.
Fakt odporucam

jamimo
28. mar 2023

@snoopynecka ak je problém s vypadavaním vlasov, zázraky sa dejú hlavne vďaka vitamínom a ich zloženiu. (hlavne cystín a methionín) Mne pomohol Forcapil, ten túto kombináciu obsahuje. Alebo čistý methionín (mama má alopeciu areata, na odporúčanie lekára užívala, vlasy opäť dorástli)
https://lekaren-izis.sk/produkt/forcapil-180-ka...
https://www.benulekaren.sk/movit-l-methionin-50...
https://www.benulekaren.sk/phyteneo-methionin-k...
Curapil túto kombináciu obsahuje tiež, avšak v nižšej koncentrácii mg ale o to vyššou cenou.

eliaska101
28. mar 2023

Mne pomohol jedine zinok. Neviem, či zaberá na každého, ale za pokus to rozhodne stojí. Berieš nejaké výživové doplnky? Tie totiž vedia veľakrát spraviť zázraky. Za pokus to rozhodne stojí.

jaja0405
8. máj 2023

@zenulkaaa koľko cm mesačne?

zenulkaaa
8. máj 2023

@jaja0405 to nemam zmerane, ale sama kadernicka mi potvrdila, ze mi zacali rast a dokonca vzadu som mala take vlasy, ktore ked dosiahli urcitu dlzku, uz viac nechceli rast a po uzivani tychto tabliet konecne podrastli.

beahavala
7. jún 2023
Používateľ beahavala je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od beahavala.

ja som toho na vlasy skusala dost vela ale zatial najlepsie vysledky su pri dlhodobom uzivani HAIR AnaGain od ecolife

ninah1486
14. jún 2023
Používateľ ninah1486 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ninah1486.

skusala som vitaminy z lekarne ale to bolo k nicomu, ako keby som lentilky jedla