Ako obmedziť padanie vlasov po pôrode?

bublinka12
9. nov 2011

Som 6 mesiacov po pôrode a po mojej hustej hrive už nieje ani pamiatky.Kto mi prosím poradí nejaký recept na obmedzenie padania vlasov,kojím a preto tabletky na podporu rastu vlasov nemôžem užívat.Za dobré rady dakujem

bublinka12
autor
9. nov 2011

to žiadna z vás neriešila takýto problém?

tinki
9. nov 2011

@bublinka12 Neboj sa vypadajú len tie, ktoré mali počas tehotenstva vypadnúť a ostali. Nebudú riedšie ako pred tehotenstvom. Je to vplyvom hormonov.

bublinka12
autor
9. nov 2011

len už by to mohlo prestat,sa obávam že mi na hlave nič nezostane

el6
16. máj 2013

ako to skoncilo s tvojim padanim vlasov? riesim presne tento problem teraz. co pomohlo tebe, prosim ta?

ajkapajka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anjelicek26
17. máj 2013

@el6 - ako pise kocka predo mnou,, telu treba AJ po porode dodavat vitaminy, dodavat zelezo, ta potreba je rovnaka pri kojeni ako si mala v tehotenstve, len vela zien na to zabuda + nepravidelna strava, vycerpanost, odburavanie hormonov robi svoje. Ja som si pri malom dala aspon na tu stravu a vitaminy pozor a vlasy nepadali.. pricom pri dcerke toho bola cela kefa kazdy raz.

el6
17. máj 2013

ta strava aj unava veru moze byt...lebo malu bolievalo brusko ked som jedla ovocie, tak som si odvykla a tiez mi neskutocne chuti sladke......tak sa skusim polepsit, ale moc sa mi nedari 😒 , ale dik za radu

bublinka12
autor
22. máj 2013

Po kojení mi prestali padat,opät som mohla jest aj ovocie a nasadila som si aj vitamínovú kúru 😉

froto
23. máj 2013

tym si musime prejst, ono sa to upravi, keby to boli len vlasy co dostanu zabrat..