Ako nás zaregistrovať na test PCR pred hospitalizáciou?

nikyy
15. mar 2021

Mamičky ktoré ste boli s detičkami v nemocnici ako ste sa registrovali na PCR test ? Tam nieje taká možnosť že hospitalizácia 6aprila ideme s dcérkou na operáciu a treba aj jej aj mne ako doprovodu test nie starší ako 72hod. a neviem ako nás zaregistrovať. Ďakujem

lilianka28
15. mar 2021

Ale veď je tam výber :Idem na predoperačné vyšetrenie. Musíš ďalej zrolovať stránku - Vyberte do akej skupiny osôb patríte.

nikyy
autor
15. mar 2021

@lilianka28 aha ďakujem pekne to som si nevšimla ... a ja ako doprovod ? Tiež mám dať to iste ako dcére ?

lilianka28
15. mar 2021

Ja by som dala to isté ako dcére.

kika16161
15. mar 2021

My sme toto riesili v novembri. Podla terminu hospitalizacie sme napisali kolko mozu byt stare vysledky, asi sme mali tirz 72 hod. V mojej ziadosti som do poznamky napisala, ze som doprovod pre dieta pocas hosp. + meno dietata. Hned nato som sravila ziadost na meno dietata a zas do poznamky uviedla svoje meno ako doprovod. Nebol s tym ziadny problem a dostali sme aj spolu termin na testy PCR

gabrielitaxyz
23. jún 2021

@kika16161 môžem sa spýtať či ako doprovod ste platili za PCR test a tiež či ste mali výmenný lístok od lekára že ste doprovod pre dieťa? Dakujem

kika16161
24. jún 2021

@gabrielitaxyz nie neplatili sme nic a nemali sme ani ziadny vymenny listok ani ine potvrdenie.