Ako na zavodnený organizmus?

12. aug 2024

Ahojte,

ako na zavodnený organizmus? Mám 46 r, denne vypijem asi 3 litre vody alebo minerálky a 3 kávy s mliekom. Problém je , že nechodím skoro vôbec na malú potrebu. Je pravda, že sa potím ale primerane. Keď sa postavím na váhu je mi do plaču, lebo jem len raňajky a obed. Ako ďalej? Chcela by som schudnúť, no je to čoraz horšie.

Máte to niekto podobne?

ssimusska
12. aug 2024

Keď chceš schudnúť nadstav si deficit, jesť 2x za deň je málo…

monillia
12. aug 2024

Ak chceš schudnúť, musíš jesť,pozor platí rovnica mensi príjem ako výdaj, ale nie hladovka. Ak máš pocit ,že malo močis smer dr ,prípadne si odsleduj množstvo ktoré vymočis

stanulienkat
12. aug 2024

To sa nezda, ale v tychto horucavach vypotis vela. Nieco odide dychanim a nieco stolicou. Meraj si mnozstvo mocu.

ladybaby3
12. aug 2024

To môže byť aj hormónmi. Ja to iste. Minulú sobotu som pribrala 2 kg, menzes som nedostala už 31 den

thirstymonk
12. aug 2024

Bože moj, určite z vody, ktorá má nula kilokalorii, nepriberieš ani gram. Aj keby si pila 10l denne.

egonsk
12. aug 2024

Ak si zavodnena, lekar ti moze predpisat tablety na odvodnenie ... Mne zadrziavaju vodu nove tabletky na tlak a lekarka sa ma hned pytala, ze ci mi prida aj tablety na odvodnenie, alebo sa s tym nejakosi budem pasovat a zvyknem si. Radsej som zvolil navyknutie, lebo chodit curat X krat denie, pri kazdom usrknuti si tekutin ma skutocne nebavi.

kp7333
12. aug 2024

Daj si urologicky caj.