Ako mám rýchlo pribrať

nikustek1254
25. jún 2018

Chcela by som sa opýtať ako rýchlo sa dá pribrať. Mám ist tento týždeň za priateľom a moc som schudla potrebujem niako pribrať aby zas neboli niake blbé reči že berem drogy alebo čo. Prosím poraďte mi . Ďakujem 🙂 🙂

levica202
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilyianka
25. jún 2018

@nikustek1254 a tie blbé reči budú od neho či jeho rodiny?

nikustek1254
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikustek1254
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikustek1254
autor
25. jún 2018

@lilyianka od jeho rodiny a aj od ostatných

luzzia
25. jún 2018

@nikustek1254 za par dni sa nejak vyrazne pribrat neda. jedine sa prejedat, co sa nafukne brucho.. a ked clovek je vela nezdraveho, slaneho a sladkeho, telo zadrziava kvoli cukru a soli vodu, v dosledku coho clovek posobi trosku viac naliato, "objemnejsie". tolko priamo k otazke a ku zvysku - to by bolo asi nadlho 🙂

nikustek1254
autor
25. jún 2018

@luzzia aha no vlastne ja vyzeram takto a niako aspon trosku chcem aby to vyzeralo trochu pribrato

alex49
25. jún 2018

ved ti kosti netrčia, ked sa ta niekto bude pýtať, tak im povedz nech sa starajú o seba a hotovo

miadi
25. jún 2018

niako 😆

miadi
25. jún 2018

Ved vyzeras normalne ak budu blbe rečI asi su to blbi ludia

lilyianka
25. jún 2018

@nikustek1254 ja som bola taká chudá ešte keď som mala 28r takže to vôbec nerieš... ak si zdravá a jesť ti chutí, nevidím v tom problém
A nech sa každý stará sam o seba

sonicka96
25. jún 2018

To sú problémy 🙈 absolútne nie si chuda, neviem čo stresuješ.

zenaajmama
26. jún 2018

Nijako.Vyzerás úplne normálne.

miriam439
26. jún 2018

@nikustek1254 Príď ku mne, vymeníme si postavy a potom už kafrať, že si príliš chudá nikto nebude 😂

jatva
26. jún 2018

Vsak nie si chuda. Normalna postava 🙂 blbe reci ignoruj.

17juraj17
26. jún 2018

@nikustek1254 Nestresuj. Dobre vyzeras. Co by ine za to dali mat taku postavicku.

zuzina316
26. jún 2018

A kolko mas vysku a kilov? Lebo vyzeras dobre. Ja mam 54 kg pri 169 cm a to vyzera oveľa horšie. Ale pribrat sa mi nedari. 😕ty Nepriberaj.

domita
26. jún 2018

Ved nie si podvyzivena. Uplne normalna zdrava stihla baba. Ja som teda tiez z kategorie kost a koža, mne zas stale moji ze ci nemam anorexiu, stitnu a co ja viem. Na blbe komenty odpovedam ze tucnych beha po svete uz dost a ze takto sa citim ok. A kazdy da pokoj. Mozem jest co chcem nepriberiem. A to mam dve deti a neostalo mi ani jedno tehotenske kilo. Takze ak ty sa citis dobre ako si, kasli na okolie. Vzdy bude niekto riesit ze je ten druhy moc tucny, moc chudy neviem aky.

beky1813
26. jún 2018

Ze chuda, no ked myslis. A slovo niako ma znamenat co? Nijako? Nejako?

janulka2811
26. jún 2018

Vyzeras uplne normálne,ja som pol roka po pôrode vyzerala akoby som ani nerodila a iba mi panva trčala 😊😊😊 170cm/50kg po pôrode ... tak myslim že nebudeš natom horsie 🙋

babi81
26. jún 2018

@janulka2811 ja tiez asi tak len vyska 178 🙂)

mirien22
26. jún 2018

No môžeš sa prejesť a tak ísť s plným bruchom, to je tak všetko. Inak to ma dlhodobý priebeh, ja som teraz na objemovke, veľa proteínov (bielkovín), ja mám 51kg a výšku 178cm. Začala som si dávať pozor na stravu a začala cvičiť. Iba tak to dáš, za pár dní aj keď budeš jesť rezne a torty, tak to nedáš, iba si uškodíš...

nikaella
26. jún 2018

Jeee baby... konecne vidim ze niesom sama 47/170 😅 tez mi nakladaju kde mam cecky, prdel, ci ma neodfukne, ci jem. No mam u prdele. Roky som sa trapila a uz nato kaslem.

matuska234
26. jún 2018

@nikaella aj ja mam 169cm ale 43 kg a 2 deti, 3r a 6m a tiez pocuvam z kazdej strany aka som vychrtla, ale kojim a jem a neviem pribrat ale tiez kaslem na to, iba sa trapim za to 🤔

lindusss2016
26. jún 2018

Skor ako priberanie ries to, ze ta niekto len tak obvuni z uzivania drog. No to by skusili povedat mne...

nikaella
26. jún 2018

@matuska234 ako nehovorim ze ma nezamrzi nejaka poznamka ale ved oni maju problem, nie ja. Celkom som sa naucila sa mat aspon trochu rada 😅 ano aj tie cecky velkosti minus dva 😅

simoonas
26. jún 2018

Podla mna mas uplne normalnu postavu, mne trcia kosti z kazdej strany, ˇkostnate ramena hrudnik atd, pribrat sa mi nedari a ked nejem hned schudnem a samozrejme to nedokazem nabrat spat. Neviem ci v tej rodine maju same 150kg zeny ze im prides vychudnuta ale to urcite nie si a priberat kvoli niekomu len aby si nepocula nejaku blbu poznamku? Nie je snad dolezitejsie ako sa citis vo svojom tele? Ak sa tebe samotnej tvoja postava nepaci tak sa s tym pokus nieco robit ale kvoli sebe a nie kvoli vplyvu okolia a s co najrychlejsim efektom takto to ńmyslim vobec nejde 🙂

simoonas
26. jún 2018

@nikaella to s tymi poznamkami poznam ale zaraza ma ze pokial niekomu kto ma nadvahu nieco povies hned si hnusna sikanujes nevies sa vcitit do koze tej druhej ale zase nas co mame opacny problem moze hocikto dourazat a mat neprijemne poznamky ale to uz nikto neriesi.

nikaella
26. jún 2018

@simoonas presne... a niekedy den debil ze aj 3 ludia maju take poznamky. To mozes byt spokojna uplne aj tak ta to rozhodi. Teda mna isto lebo som precitlivela 😅

Automaticky som v ich ociach anorekticka a bulimicka 😒 Najviac ma to nastve od ludi kt vedia ze niesom zdravotne ok (intolerancie a rozne mnamky). Vtedy ako neviem ci im nieco otrieskat o hlavu alebo co ze nech sa trochu omataju

simoonas
26. jún 2018

@nikaella ja vetu doma ti nedavaju jest pocuvam asi od 7 rokov a teraz mam 21 😂 a ci sa mi to takto paci ze vkuse chudnem pritom ja jem ako drevorubac len mam taky metabolizmus, ze proste neoriberiem. A potom prichadzaju na rad reci ake to je nespravodlive, no podla mna to vobec nie je fajn kludne by som si vzala nejakych 5kg od hocikoho komu su nazvys😂 a o intoleranciach ani nehovor mam alergiu na kazdu druhu potravinu pomaly taku ze sa vyhadzem, opuchnem a podobne