Ako liečite hemoroidy?

18. mar 2022

Ako liečite hemoroidy? Alebo zbavili ste sa ich už pomocou nejakej liečby?

1angelika
18. mar 2022

dubová kôra gél natierať, po každej stolici umyť teplou vodou pokiaľ si doma a hlavne pozor na toaletný papier, len makký a neparfumovaný používať. Samozrejme vyhýbať sa zápche ..

autor
18. mar 2022

@1angelika Robím to, hemoroidy zmiznu a potom sa opäť objavia a stále dookola. Hlavne keď mi je zima.. Skúsim to zrejme opäť u gynekológa.. ďakujem za odpoveď

1angelika
18. mar 2022

úplne to nezmizne asi nikdy ...hlavne mať to pod kontrolou a bez bolesti. Držím palce.

domka222
18. mar 2022

Vraj ak sú von a dlhodobo, tak len operačne

staronova
18. mar 2022

Co s tym gynekolog?!

autor
18. mar 2022

@staronova Čo sa týka análneho a vaginálneho otvoru mi všetko lieči gynekológ 😉!

staronova
18. mar 2022

Pocujem prvy krat. Prepac asi sa ucime fakt do smrti😩

autor
18. mar 2022

@staronova Učíme sa celý život veru. Nevadí v pohode. Možno nie každý gynekológ to lieči ak ta to tak veľmi prekvapilo

martinkaxp
18. mar 2022

Skus detralex, ten ti urcite pomoze

marcellka32
18. mar 2022

Detralex je na predpis tuším, ale dobre sú maste: faktu, mastu, proktoglyvenol čipky (liečia vnútri), avenoc masť...sedavé kúpele v dubovej kôre.

martinkaxp
18. mar 2022

@marcellka32 tusim hej, ale je to jedno. Aj tak si platis rovnako, ci to mas na predpis alebo nie. Ale mne sa zda, ze to najmensie balenie sa da bez predpisu. Mne v tehotenstve uz nic nepomahalo. Tyzden som prelezala v bolestiach, lebo kazdy malilinky pohyb ma bolel. Gynekolog mi predpisal detralex a do tyzdna sa to stiahlo.

mimi3008
18. mar 2022

Detralex, Mobivenal, Faktu mast, dostatocny prijem vlakniny v strave na zmakcenie stolice

juliet86
18. mar 2022

ked ti je zima kedy kde? co tak vlnene vlozky do topanok vlnene ponozky hrube podrazky. paperova bunda ku kolenam? hemeroidy riesi proktolog pripadne chirutg. a tiez sedsve kupele v dubovej kore

laura164
18. mar 2022

Detralex, maste, čipky mi nezaberali, občas mi ich stiahlo, ale minimum. Objednaj sa na gastro, u mňa to bol zápal čreva, ale už mi hemoroidy aj krvacali a nechcelo to prejsť

autor
18. mar 2022

@laura164 Už som objednaná aha že to môže mať aj takú súvislosť to som nevedela

huhusestra
20. mar 2022

No ma uz to prestalo bavit tak som to zacala riesit s proktologickou. Ona vysetri,zhodnoti a v mojom pripade zagumickuje postupne vsetky hemo co mam. Nieje nic neznesitelne kedze na jedno sedenie moze 1-2 hem zagumickovat.

adela94
Odpoveď bola odstránená
Zobraz