Ako je to v kúpeľoch v čase koronavírusu?

femme_fatale_svk
21. mar 2020

Ahoj. Nepočul niekto ako je to v Kúpeľoch teraz? Či tých Ľudí poslali domov alebo im poposúvali termíny.
Sestra má ísť do Turčianskych Teplíc po operácii, síce až o mesiac a pol, no je nervózna či jej ich kvôli vírusu neposunú. Rada by to stihla do ukončenia PNky, má to tak len tak o chlp. Ďakujem za každé info 😉

prettiness
21. mar 2020

manzel mal nastupit vcera ale volali mu tento tyzden a zrusili.... ludia ktory uz su v kupeloch tam zostavaju ale novych neprijmaju, aspon teraz... o mesiac a pol je este daleko voebc jej nemusia zrusit, zalezi aka bude vtedy situacia...

mogaa
21. mar 2020

@femme_fatale_svk skôr predpokladám že všetky kúpele ako sa bude zvyšovať počet infikovaných, tak kúpele sa zatvoria.....Ak sa situácia vyrieši alebo minimálne nebudú stále narastať denne nové prípady, tak kúpele budú najskôr vybavovať klientov podľa poradia, čiže termíny sa poposúvajú.....ale určite by som v aktuálnej situácii nerátala že nastúpim na kúpelmi potvrdený termín.....určite nejakú dobu budú musieť byť zatvorené (stačí jeden potvrdený prípad čo tam bol alebo jeden z personálu bude pozitívny) a už vtedy sa ostatní klienti posúvajú podľa poradia ako mali schválené pobyty.....

1didiana1
21. mar 2020

@femme_fatale_svk taktiez si myslim, ze nebudu prijimat novych pacientov do kupelov minimalne dva mesiace. ale tak uvidi, ved oni sa jej isto ozvu.

vamajka
21. mar 2020

@femme_fatale_svk Bardejov uz novych zatial neprijima

babyfrog
22. mar 2020

V nimnici posielali domov... A keď pôjde inokedy však.jej vystavia pn-ku novú

femme_fatale_svk
autor
22. mar 2020

Nevyzerá to ružovo, je nešťastná že bude musieť zrejme znova isť na PN, ak jej to presunú. Ale čo už 😭 Ja mám ísť tiež, síce o mesiac neskôr ako ona. Som zvedavá čo bude, hlavne aby toto už čo najrýchlejšie skončilo.