Ako funguje zubná pohotovosť?

marus313
6. aug 2021

Prosim vas je tu niekto kto bol v najblizsej dobe na zubnej pohotovosti?ako to funguje?(keby to bol onko pacient este lepsia rada)

surama
6. aug 2021

@marus313 Nerozumiem celkom otazke. Pozries si, kde mate zubnu pohotovosť a ides, nie? Plati sa zvycajne par eur. Ale tam ti vacsinou zub bud vytiahnu alebo otvoria, aby bolest ustupila...ziadne nejake extra zakroky.

barus26
6. aug 2021

@marus313 ako to funguje? Prídeš, pockas kým prídeš na radu a ideš dnu.. väčšinou spravia rontgen, daju injekciu a spravia čo treba.. A zaplatis dosť € a ideš domov.🤣

stryel
6. aug 2021

Ak si onko pacientka, treba to spomenúť lekárovi, prip. ak máš momentálne nejaký druh liečby, tak aj to, lebo niektoré úkony sa počas liečby absolvovať nesmú

bibina32
7. aug 2021

@marus313 u nás na zubnej pohotovosti treba volať dopredu a objdenať sa. Vtedy môžeš spomenúť ,že si onkologický pacient.

marus313
autor
7. aug 2021

@surama myslela som ci treba alebo netreba test.Ale uz som tam bola.Potrebovala som test (cize vymenny lístok zo zubnej ambulancie aby som nemusela platit.Ked ho nema zaplati zan 15€ v Nr.S tym,ze som onko pacient pani zubarka problem nemala a bez problemov ma zobrala(na rozdiel od tej mojej)