Ako dlho ukazuje antigénový test na pozitivitu?

19. feb 2021

Nemáte niekto skúsenosť ,že ste boli sa po prekonani covidu testovať napr po 2 týždňoch antigenovym testom ? Mali ste už negatívny výsledok ?

nikiki29
19. feb 2021

Po pozitívnom teste sa netreba 3 mesiace testovať.

ateragram
19. feb 2021

Moj sused mal priznaky 20.12. Potom vysoke teploty a covid pozitivny 23.12. Na antigen bol potom znovu 28.12. a vysiel negativny.

autor
19. feb 2021

@nikiki29 lenže mám ísť na vyšetrenie a môžem ísť len s negatívnym testom 😥

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
19. feb 2021

@ateragram ďakujem za odpoveď ,aspoň nejakú nádej mám 😊

nikiki29
19. feb 2021

Treba ísť s potvrdením o prekonaní, nie s negatívnym testom. Aj ja tak pôjdem.

tenerifka
19. feb 2021

antigen by ti mal ukazat negativny hned, ako uz nebudes infekcna (po cca 10 dñoch od prvych priznakov). Naopak, PCR moze byt pozitivny aj 2 mesiace po prekonani

chiccco
19. feb 2021

Mne na 10 deň po potvrdení covidu uz ukázal negativitu

elenajezova
19. feb 2021

Ja som mala po 3 týždňoch negatívny..

pininka1
19. feb 2021

Muz ma vyse dvoch mesiacov po este pozitivny pcr. Vtedy bol len na antigen, cize nemal ziadne potvrdenie, u nich v robote ich testuju, takze zamestnavatel vedel. Teraz ho poslala jeho doktorka na test napriek tomu ze jej vravel ze bol v decembri pozitivny. Takze pozitivita tam stale je, a my musime byt cela rodina v karantene. A pritom mu za tyzden urobia aj 3 antigeny a vsetko negativne aj dnes mu urobila nasa sestricka a opat negativne.

klarissa25
19. feb 2021

Chlap bol a vysledok ma negativny

stanislavicenka
19. feb 2021

Antigenovy vtest neukazuje pozitivitu po prekonani. Pcr ano

lucia0603
19. feb 2021

Vy máte výnimku 3 mesiace od prekonania na testy tak vás musí zobrať aj stým tlacivom že ste covid prekonali. Mne chodí dcérka do 1.triedy a škola tiež potrebuje test že som negatívna alé ja ukážem papier ze som prekonala covid a teda mam 90 dní výnimku

alchemilkazltozelena
19. feb 2021

Moj muz to mal divne. 7.11. mal pozitivny antigen, priznaky ziadne, 10.11. siel na pcr a ten mal negativny.... takze absolutne nechapem

snazilka2513
19. feb 2021

@viestta toto neni celkom pravda, zalezi od doktora. Svokra ma potvrdenie o prekonani, platne. No aj napriek tomu, musela ist tento tyzden na testy, lebo jeden lekar si to vyzadoval, nechcel ju vysetrit bez negativneho testu. Darmo mu hovorila, ze ma papier o prekonani.
Asi by som zavolala konkretnemu lekarovi, ci je potrebny negativny test, alebo staci papier o prekonani.

autor
19. feb 2021

@snazilka2513 práveže mi napísal že musím s negatívnym testom tak preto sa pýtam, a obávam sa že ak náhodou by som bola pozitívna ešte stále tak ma nielen že nevezme v ten deň ,ale musela by som byť 14 dní v karanténe 🥺

tanuuulka
20. feb 2021

Ahoj. Ja som mala pozitivny antigen este po 3 tyzdnoch.. davno som sa citila dobre

autor
20. feb 2021

@tanuuulka och to si ma nepotešila, a mala si aký priebeh ? Ja som bola len akoby nachladena a cca týždeň som nemala čuch ale ináč pohoda ,ani raz som nemala teplotu 🤷🏻‍♀️ preto verím že už mi neukáže test pozitívne 😔

tanuuulka
20. feb 2021

Ja v pohode. Lepsi ako chripka. Jeden den som mala vazne zimnice a bolo mi zle, unavena som bola a nic som nejedla. Ale kazdym dalsim dnom mi bolo lepsie. Testovali ma davno po prekonani, bolo mi uz davno dobre, no antigen aj tak pozitivny. Na druhy den som mala aj pcr pozitivny, moj muz bol uz aj na pcr negativny.

raszuz
20. feb 2021

Antigen ti ukaze +, ked mas najvacsiu naloz, resp. si infekcna, pcr moze vykazovat + aj tri mesiace po prekonani.
Mna 14.12. chytil antigen, a uz 11.1 som bola na dalsom antigene a nega. Chodim sa testovat, kazdy tyzdne kvoli robote aj napriek potvrdeniu, ze nemusim, ale v mojom okoli sa uz vyskytli ludia, ktori behom mesiaca dvoch mali druhe kolo

vollino5
21. feb 2021

ja som mal pozitívny test aj po 14 dnoch, čiže to zaleži asi od veľa faktorov, aj keď som sa uť vobec necítil chorý

gabika53
Autor odpoveď zmazal
Zobraz