Ako dlho treba užívať Pangamin?

pupetko263
15. jún 2023
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

Ahojte je tu niekto kto užíval alebo užíva Pangamin? Ja som ho začala užívať teraz od Pondelka. Ako dlho ho treba užívať aby si videl výsledok a ako často ja ho užívam po jedle 3 tablety. Ďakujem za každú odpoveď ☺️

taktotedanie
15. jún 2023

Vysledok coho

pupetko263
autor
15. jún 2023
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

@taktotedanie pribratie na váhe

jarmila40
15. jún 2023

Pangamin môžeš aj viac ako 3ks denne..určite ti neuškodí..ja dávam 9r synovi 2-2-2 ks, dospelý môže viac 🙂

pupetko263
autor
16. jún 2023
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

@jarmila40 a pomáha mu to? Ja by som chcela trochu pribrať užívam ich od pondelka a už som aj pribrala ale zas mi to kleslo asi by som sa nemala vážiť každý deň

jarmila40
16. jún 2023

@pupetko263 presne, neváž sa..a malý nepriberá :(