Ako dlho ste sa liečili zo zníženej bunkovej imunity?

diaszoky
7. jan 2022

Ahojte mala niektora? Ako dlho a cim ste to liecili? A aj vam dr k tomu dala vysetrit zinok? Lebo mne ano a netusim preco samozrejme som sa zabudla opytat dik za rady

kacena4
7. jan 2022

lieci sa liekmi alebo injekciu podla zavaznosti + pridavaju sa niektore vitaminy kedze casto znizena imujita sposobude ich nedostatok. ja sa liecim roky rokuce

diaszoky
autor
7. jan 2022

@kacena4 a zlepsenie niake??? 😵

kacena4
7. jan 2022

u mna zhorsenie. toto nie je o tom aby sa to extremne zlepsilo ake aby sa to ustalilo a clovek neochorieval aj pocas liecby. no mne sa zhorsuje astma a potom som casto chora a imunita to neutiahne 5 tak kolabuje tot moja skusenost

kacena4
7. jan 2022

ale napr. detom sa zlepsilo posledny rok uz neberu liecbu

diaszoky
autor
7. jan 2022

@kacena4 aha praveze mne je divne lebo ja nieosm chora ani koronu som nemala poklopem a prislo sa nato iba nahodou kedze som mala po sebe trikrat mykozu aj to si myslim bolo sposobene sladkym ze som vela jedla lebo akonahle som vyradila uz mi zmizla cize mne nato dosla iba nahodou nevedela by som inac o tom

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kacena4
7. jan 2022

@bambulienka25 ano uzivam a teraz som vo faze biologickej liecby (na ine ochorenie) tak mi nemozu pichat imuno liecbu a tak mam len "doplnky" tak ako pises + hlivu ustricovu, zatial sa drzim najviac sa bojim korony ze ma zlozi

kacena4
7. jan 2022

@diaszoky no aj mikoza je infekcia v organizme kazdemu napana nieco ine

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
diaszoky
autor
7. jan 2022

@kacena4 No ved to kebyze teraz ju uz nemam tu mykozu by som ani k alergologicke nesla

simonka_ba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz