Ako dlho ste boli PN z dôvodu Covid-19?

cernusik
7. dec 2021

Ahojte, mám covid, pomaly mi končí karantenna ale nie som fit. Rozmýšľam, že po karanténe pôjdem do práce no MM a rodina, že nech sa dám dokopy a potom. No čítala som, že ten pocovidovy stav je na dlhé lakte dostať do normálu.takoeto ma napadla dnes otázka,ako dlho ste sa zotavovali vy a boli ste PN? Vďaka

andrejkap123
7. dec 2021

@cernusik a co ti presne je?

andrejkap123
7. dec 2021

@cernusik ja som bola 10 dni

loginexistuje
7. dec 2021

to je nanrozhodnuti lekara a zavisi aj od toho ci mas poskodene pluca atd

sense
7. dec 2021

Môj ex po 10 dňoch karantény, pn ešte ďalší týždeň s tým ze ak nebude mať príznaky 48hod môže pn ukončiť (co pri zápale uč pochybujem ze. Bude do týždňa fit), ak bude mať ale symptómy ostáva ďalej on kým nebude 48h bez priznakkov

simsalabim
7. dec 2021

@cernusik suseda bola PN mesiac.

ivana3111
7. dec 2021

@cernusik 3 týždne PN , prvý týždeň PN v utorok začali symptómy jemne ,rozbehlo sa to stredu,štvrtok,piatok,sobotu,nedeľu, 2. Týždeň som ešte stále brala atb a mala zvýšenú yeplotu a teraz je 3. Týždeň už nemám teplotu ale pokaslem a mam sopeľ, v pondelok už idem do prace .

ndrag
7. dec 2021

3 kolegovia s komplet ockovanim boli 2 tyzdne na PN (vraj si dobre oddychli), doteraz trochu kaslu, inak su fit. Neockovany kolega mesiac PN, stale mu nieje uplne dobre, ale uz robi z HO. Vsetko mladi ludia pod 40.

jaron
7. dec 2021

@cernusik bol som len 10 dní, ale už skôr mi nič nebolo. Mal som len tri dni horšie (bolesti hlavy) ešte tesne pred PCR testom. Potom PN 10 dní rovné 10 dňom karantény. Možno keby som lekárovi sa sťažoval, že mám nejaké problémy (keby som ich mal), tak by mi dal PN dlhšie.

cernusik
autor
7. dec 2021

@andrejkap123 kašeľ, teploty..no nie stále, tak podvečer sa mi mierne zvysi, veľmi kolisavy tlak..a celkovo slabosť

cernusik
autor
7. dec 2021

@simsalabim fuuu..snáď to rýchlo rozchodim