Ako dlho sa vám dávam do poriadku tlak po pôrode?

jessi06
7. aug 2024

Ahojte ako dlho sa vám po pôrode dával tlak do poriadku?? Ja Užívam Ešte stále dopegyt 2x 1 už mám aj po šestonedeli.

kiki68
7. aug 2024

@jessi06 tyzden cca a bolo vsetko ok. Odvtedy nastastie vsetko oki

nikushka8
7. aug 2024

Takmer hned po porode, uz v nemocnici ma len kontrolovali, lieky mi uz nemuseli davat

jessi06
autor
7. aug 2024

@kiki68 aha tak no u mňa vôbec 🤦‍♀️to mam 2 dní po šestonedeli

nuklia
7. aug 2024

Po druhom porode som po tyzdni bola ok.. Ale po prvom som sa velmi dlho davala do poriadku. Bol to narocny a dlhy porod. U kazdeho je to individualne...

30katrusa40
7. aug 2024

@jessi06 mňa cca do 5 dní po cisárskom. Dali mi ale na úpravu na úpravu tlaku lieky pri ktorých sa nesmelo kojit. Až tie zabrali . Potom ich vysadili na 4 deň že uvidia ako a bolo dobré.

jarka0
7. aug 2024

@jessi06 6 týždňov po pôrode ale je pravda že som si mala merať tlak pravidelne a ja som si prestala 2 týždne po pôrode a ešte som u dr obvodného nebola na kontrole 🤷

jessi06
autor
7. aug 2024

@jarka0 takže presne po šestonedeli??

jessi06
autor
7. aug 2024

@jarka0 aj ja si meram, už bol v norme no pár dní zas na prd.

jana_eyre_2
7. aug 2024

Mne sa nemenil aj pol roka, brala som dlho dopegyt, - tretie tehotenstvo.. potom som.prestala ho sledovať a dopegyt som vysadila, brala som už len magnézium... po 4r od posledného pôrodu som si všimla že mi býva veľmi zle, búši hlava zistila som že mám opat vysoky tlak a to už som teda vyriešila silnejšími liekmi ktoré beriem už podľa dr asi navždy.. nejako to spájam s tým že to začalo v Tom treťom tehotenstve a síce som mala na chvíľu pokoj, tak to proste možno aj súvisi...

jessi06
autor
7. aug 2024

@jana_eyre_2 áno moze byt, tak dopegyt už bol slabý.

jarka0
7. aug 2024

@jessi06 asi tak nejako ale ja som prestala merať po 2 týždňoch asi lebo som mala pocit že už aj to meranie mi zvyšuje 🤷 to som brala 1 ráno a 1 večer najskôr som vysadila večernú a potom rannú a cítim sa fajn i keď sem tam sa mi hlava zatočí ale to veľmi málo ale ani kontrolné meranie som si nerobila už pre mňa stačilo 4 mesiace každý deň 3 krát 🤦 dokonca aj v pôrodnici mi chodili 3 krát merať aj internista bol za mnou

jessi06
autor
8. aug 2024

@jarka0 ja si ešte meriam nech viem ci je treba ešte brat lieky alebo nie.

jessi06
autor
8. aug 2024

@jarka0 aj mne merali taktiež v porodnici