Ako dlho po vysadení antikoncepcie sa vám ustálil cyklus?

kika1111
6. mar 2013

Ahojte, zaujímajú ma vaše skúsenosti s vysadením HAK.. ja som užívala 6 mesiacov Chloe, už tretí mesiac neberiem ale cyklus mám veľmi rozhádzaný..naposledy som mala 44 dňový cyklus... chcem sa spýtať, po koľkých mesiacoch sa to dalo "do poriadku" u vás..
Ďakujem 🙂

martinusik91
6. mar 2013

Ahoj ja som tiez uzivala chloe asi tak 9 mesiacov ale zo zdravotnych dovodov som vysadila.Cyklus sa mi ustalil skoro po roku.predtym som mala vzdy pravidelne...

renata165
6. mar 2013

Ja som uzivala Evru asi 6 rokov a po vysadeni sa mi cyklus ustalil asi tak po roku ale za ten cas som ani otehotniet nevedela. 😀

mataharyy
6. mar 2013

Já měla cyklus po vysazení tak na pytel, že až... srovnalo se to až o několik let později a to vlivem porodu. Po druhém porodu mi cyklus začal zase klouzat, tak jsem brala tři měsíce antikoncepci a světe div se hned po vysazení jsem měla cyklus normální... Takže je to asi hodně individuální 😉

oliviaa
6. mar 2013

ahoj, uz je to 10mesiacov, co som po cca 4 rokoch vysadila Femoden, a cyklus stale strasny... 🙄 uzivam femi kvapky, tak dufam ze pomozu. a tebe drzim palce 😉

mariankamk
6. mar 2013

ja som 3 cykly užívala Maitalon a 3 cykly Minervu, pôvodne som mala HAK užívať iba 3 cykly, no Maitalon nesadol... hneď po vysadení mi nabehla ovulácia a tým pádom aj cyklus tak, ako som bola zyknuta predtým

ena1903
6. mar 2013

Ja som brala HAK skoro 10 rokov a okamzite po vysadeni som mala cyklus pravidelny. Sice sa trosicku skratil z 28 na asi 25 dni, ale bol uplne pravidelny a menstruacia kratka a slaba. Cize super. Otehotnela som asi 9 mesiacov po vysadeni,ale prvy mesiac po sme si davali vyslovene pozor, nechcela som hned otehotniet, aby sa organizmus stihol aspon trosku precistit a dalsie 2 mesiace sme toho mali vela v praci, takze snaha bola minimalna. Takze zhruba po pol roku snahy som otehotnela. Nie az take hrozne vzhladom na to, co pocuvam a citam...

simojka
6. mar 2013

ahoj,u mňa sa upravil už po mesiaci,užívala som 2 roky tabl. Lunytta...

gabriellka
6. mar 2013

ja som po vysadení mala katastrofálny cyklus + som nemala ovuláciu, takže aj problémy s otehotnením. takže mne sa upravil cyklus až po pôrode