Ako ďalej na kurie oko?

11. sep 2023

Ahojte kúpila som si naplaste s kys salicylovou išla podľa návodu ale asi som dačo pokaslala. Náplasť som nalepila presne ako mala byť no celý prst ostal biely (aj na druhej nohe). Čo teraz s tým? Čo robiť ďalej? Zmizne to? Bolesť toho kurieho oka je už menšia ale cítim že vnútri ešte niečo je a reže mi to až do kosti. Má význam kúpiť niečo iné alebo mám používať toto? Koža na prste je jemná akoby rozmočená mám ju zlupat dole? Ďakujem

lulupulu
11. sep 2023

Kúrie oko býva na spodnej strane tej tvrdej, nemala si tu náhodou bradavicu??

marcellka32
11. sep 2023

To je v pohode že to ostalo biele to tá kyselina
Daj to znova a nechaj aj 2 dni zalepene, potom odlep, nohu macaj vo vode 10 minút a potom šlo dosť kože dole pilnikom a potom znova náplasť....

lasona
11. sep 2023

Podľa toho ako sa ti prsty pritiskaju jeden o druhý to naozaj vyzerá na kurie oko. To vzniká tlakom. Treba ísť k pedikerke a ona ho vyreze. A treba nosiť vhodnú väčšiu obuv...

miamia04
11. sep 2023

@marcellka32 a potom sa to vylúpne celé, či ako?

miamia04
11. sep 2023

@lasona nedá sa to odstrániť u kožnej?

marcellka32
11. sep 2023
kvetinka1918
11. sep 2023

Je to kurie oko žiadne náplaste a blbosti ti skoro nikdy nepomôžu a aj keď už áno tak na chvíľu rovno choď ku koznej a tá ti to vyplatí dusikom a budeš tam chodiť každé 2 týždne kým ti ten koreň nezmizne ja som to mala tiež a jediné mi pomohla kožná a vypalovanie vôbec to nebolí

kvetinka1918
11. sep 2023

A už máš dosť veľké kurie oko takže zmizne ti to len na vypaľovani u koznej