Akné v dospelosti

19. sep 2021

Ahojte uz cca 2 roky ma striedavo trápi jeden zapaleny vred na brade... Fakt len jedna veľká vyrážka 😅 najskôr som to neriešila ale keď sa zapaleny vred cyklicky objavoval každé 2 týždne po polroku som sla na kožné... Jedna lekárka ma vysmiala ze riešim jednu vyrazku... Druhá mi povedala ze ide zrejme o choronicky upchatu mazovú žlazu a dala nejakú žltú vysusujucu masť a neriešila... Je to fakt len jeden ale fakt veľký vred na brade, vravím objavuje sa cyklicky cca každé 2-3 týždne, najskôr je to len taky velmi bolestivy podkozny "hrboľ" a potom vyhnisa sa povrch a da sa vytlacit... Viete mi nieco poradiť? Je tk dost bolestivé a o zjazveni uz ani nevravim... Pubertu mam davno za sebou mam 26 rokov, HA neuzivamm, tehotná niesom ani som nebola, tento problém ma zacal trápiť este pred obdobím rusok takže ani z toho to nebude

marcellka32
19. sep 2021

Cajovnikovy olej...ale zrejme to bude cysta, ktorá má vacok, ktorý sa stále naplní, poriesit to vie dobrá kozmeticka

alexi2211
20. sep 2021

Buď čajovníkový olej, alebo aj doterra má taký roll on ktorý je na akné a to je práve na takéto super 🙂