Akné a droždie

channel21
16. jan 2015

Ahojte mamičky. chcem sa spýtať či máte nejaké skúsenosti s droždím na akné, či naozaj pomáha. vždy som mala problémy s akné, chodila som aj kožnej tie jej mastičky mi pomohli tak na 3 mesiace a vrátilo sa to znova. minulý rok mi dala duac gél, od ktorého sa mi pekne vyčistila pleť ale sa mi znova vrátilo lebo som tehotná. som v 4 mesiaci ale takúto tvár s akné som mala naposledy ked som mala 15 rokov. je to hrôza, lebo som vyhádzaná aj na dekolte a pleciach. prosím poradte ako to trošku zmieniť, či by som si mohla pomôcť s tým droždím. dakujem

evusa50
18. jan 2015

@channel21 Jednoznačne ti chýba niektorý z vitamínov B. Odporúčam ti zohnať si čerstvé pekárenské droždie - nie to z obchodu, lebo to je plné konzervantov - a ak môžeš, tak sa prinúť ho jesť. Je pravda, že sa po ňom priberá, ale nepoznám nič, čo by pomáhalo tak účinne ako droždie. Dokonca konzumácia čerstvého pekárenského droždia dokáže úplne vyliečiť aj "jačmeň na oku" a to aj v tých prípadoch, kde aj chirurgická liečba zlyhala. Ak nemôžeš zjesť surové droždie, tak si z neho urob pomazánku. Ináč, droždie obsahuje aj také druhy vitamínu B, ktoré neobsahujú žiadne tabletky a ani nič iné.

zuzica4
18. jan 2015

a nemohlo by sa to nim potierat trebars na noc? toto by aj mna zaujimalo

channel21
autor
18. jan 2015

@evusa50 a mozem to jest ked som tehotna?

nadhera
18. jan 2015

@channel21 skus drozdie rozmiesat s 3% peroxidom vodika, nanesies na tvar, maska vyschne, umyjes