Aké umelé slzy kúpiť?

16. júl 2024

Ahojte 🙂,

nikdy predtým som túto zdravotnícku pomôcku nepotrebovala. Ale s postupujúcim vekom, nosením okuliarov mám pocit suchých očí. Takže umelé slzy už budem potrebovať. Len vôbec sa v tom nevyznám, ktoré sú dobré.
Ktoré máte také osvedčené vy ? Aké si kupujete ?

Ďakujem 🙂

majamat
16. júl 2024

Hylo je fajn. no hlavne si kup take, co maju vylepseny sposob uvolnovania kapiek z flasticky, resp teda to kvapatko je take lepsie. ide o to, ze cez klasicke kvapatkosa mozu kvapky infokovat a preto je doporucene pouzivat ich len 30dni. napr Hylo mozes pouzivat dlhsie. maju viacere druhy tejto znacky.

taktotedanie
16. júl 2024

Ziadne visine vizik a pod blbosti- najhorsie kvapky, dolezite je aby boli bez konzervantov
Na trhu je ich velmi vela zavisi od toho o akej cenovej kategorii sa bavime a ake poziadavky mas
Ak drahsie tak rada hylo je super- hylo gel gelovitejsi vydrzi zvlhcovat dlhsie, klasika hylo fresh ( s tym mam dobre skusenosti u ludi pracujucich vela s pc)
Aj artelac je fajn, dokonca maju aj umele slzy v spreji s hys hyaluronovou- zvlhcia oko a skvele na mimicke vrasky okolo oci - vela muziky za malo penazi alebo 2v1 poriesis suche oci aj vrasky, taky sprej ma aj napr ocuvers a tiez je super na tie vrasky aj suche oci - podla toho co zozenies niekedy ma vypadok jeden niekedy druhy
Celkovo aj ocuvers ma dobre umele slzy
Ak lacnejsie ocutears, ocuhylC a pod
Ak mas otazky kludne pis pracujem na ocnej ambulancii

petrofka
16. júl 2024

Hylo

autor
16. júl 2024

@taktotedanie Ďakujem veľmi pekne ♥️