Aké telové mlieko používať po pôrode?

karamelka14
15. máj 2013

Ahojte, počula som už rôzne názory na používanie telového mlieka. Chcela by som len vedieť, aké máte skúsenosti, aké krémy používate (alebo ste používali) po pôrode. Vraj by to malo byť neparfumované tel.mlieko, aby sa nedostalo do mliečka pri kojení, ale osobne som ešte také nezohnala ani som nevidela. Za všetky rady a odporúčania ďakujem 😉

cicamica1980
15. máj 2013
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

ja pouzivam kokosovy olej. ale iba ked sa mi chce

klincek
15. máj 2013

ja som bola rada, ak som sa stihla osprchovat 😀
teraz vazne-podla mna je to vcelku jedno, len by nemalo byt prilis vonave. vyber si nieco na citlivu pokozku, tie byvaju parfumovane len malicko alebo vobec. alebo sa natieraj tym, cim budes natierat babo.

saranata
15. máj 2013

najlepšie je sa natierat tým čím budeš natierat babatko, ja pouzívam nivea baby pre seba aj deti
ako bolo písane vyššie nič parfumovane, hlavne ak budeš dojčit

babkabubko
27. máj 2013

najlepší bio rírodný prostriedok, ktorý sa určite nedostane do mlieka je kosový olej - má veľmi široké využietie v kuchyni aj v kozmetike : https://www.modrykonik.sk/shopy/moj-shop/detska... a tiež olej na strie, krásne zvláčnuje pokožku a hlavne je to prírodný rasrlinný olej len s doplnením esenciálnych prírodných olejov a nemusíš sa báť, že uškodíš dieťatku 😉