Aké sú opatrenia, keď mám Covid-19?

kkaajjaaa
25. júl 2024

Dobrý večer. Aké sú opatrenia keď som pozitívna na covid ???? Nikde sa to neviem dočítať . Aktuálne . Ďakujem

katulienkax
25. júl 2024

@kkaajjaaa ziadne a kedze nerobim testy tak uz vobec ziadne 😀

kkaajjaaa
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marianarem
25. júl 2024

@kkaajjaaa Nie su ziadne opatrenia, ale tak ked musis a vladzes; tak s ohladom na kolegov chod s ruskom a udrzuj si ciste ruky.

abbey1
25. júl 2024

@kkaajjaaa Chorý človek sa ako pri každej chorobe lieči doma a nechodí do práce. Potrebuješ k tomu špeci opatrenie?

lonely66
25. júl 2024

@kkaajjaaa vari si nenahraditeľná?

cukroska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
deedol
25. júl 2024

rovnako ako pri kazdej inej infekcnej chorobe, zostat doma a liecit sa. kvoli sebe a svojmu telu 🙂 osobne ked som chora a musim medzi ludi (lekaren, obchod), tak chodim s respiratorom, nerobi mi to problem a aspon nenakazim inych. skore uzdravenie zelam.

danyelia
25. júl 2024

To ešte existuje furt ten Covid? 🤪

tamta
26. júl 2024

@cukroska fiha a ty si vsevidiaca a vsevediaca, ze si to dovolíš tvrdiť?
Predstav si, zodpovední ľudia sa testujú aby nenakazili dalsich, zranitelnych a podobne.
Ale hlavne, ze ty dokážeš vyhodnotiť, ze sa nikto netestuje 🤦🏼‍♀️

sevrin
26. júl 2024

@danyelia ano existuje a dokonca vo svete je množstvo ohnísk kde sa úspešne z času na čas šíri.

sintra
26. júl 2024

Vyskyt Covidu aktualne znovu stupa, staci len googlit. Jesen bude zaujimava. Ja som si ho napriklad doniesla prednedavnom z dovolenky. Opatrenia - zvysena hygiena, ostat doma a vylezat. Ak nastanu komplikacie, riesit ich.

lussyl5
26. júl 2024

@kkaajjaaa Pokiaľ viem tak nič špeciálne nefunguje.Normálne ísť na maródku .Snáď by bolo dobré zavolať lekárke dopredu že ti vyšiel covid.Neviem ako si sa testovala,ale ak samotestom z lekárne výsledok je orientačný a nemusí byť presný.Každopádne by ťa mal vidieť lekár.Môžeš mať aj angínu,chrípku alebo niečo také.

lussyl5
26. júl 2024

@tamta A čím?Antigénom z lekárne, ktorý je nepresný? Navyše ak si ho pacient robí sám nemáš záruku že si ho správne urobí a vyhodnotí.
Tie antigény sú o ničom o tom sa vie už dávno.Platí jednoduchá zásada.Chorý človek patrí na maródku a k lekárovi.Takto žiadne riziko nehrozí.

cukroska
26. júl 2024

@tamta nepoznám uz takých. Covid sa uz fakt nerieši ..