Aké ste mali príznaky pri ureaplazme?

29. jan 2021

Aké ste mali príznaky pri ureaplazme??

nikusiak9
29. jan 2021

uplne ze ziadne.

li1
29. jan 2021

Tiez absolutne ziadne. Keby mi nerobili na to test, ani neviem 🤷‍♀️

autor
29. jan 2021

Aha lebo ja mávam opakovane zápaly močových ciest a pálenie plus stipanie v okolí močovej trubice tak pod klitorisom a vždy keď mám zapálené močové cesty tak to tam mam aj červené... Plus sa snažíme o bábätko a stále nič tak budúci týždeň skočím ku gyn nech mi urobí nato test😞

li1
29. jan 2021

My sme sa snazili 2r o babatko, potom mi zistili ureaplazmu, brali sme obaja 10dni antibiotika a do mesiaca som otehotnela 😊 neviem doteraz ci to bola len nahoda 🤷‍♀️

clori
29. jan 2021

ziadne. zistili mi to v CAR len v ramci vysetreni pred IVF. inak by mi to ani nenapadlo. na 20 dni sme obaja s manzelom dostali ATB, kontrolne stery po 10 dnoch aj po polroku boli potom ok. ale necitila som rozdiel ci pred zistenim urey ci po prelieceni. nie vzdy je to s priznakmi.

de_zi
30. jan 2021

Takisto opakované zápaly močových ciest. Bola to občas neskutočná bolesť, horšie ako zuby. Mala som dvoje antibiotiká. A môžem potvrdiť, že po preliečení nebol problém s otehotnením. 🙂

emka123456
25. jan 2022

@de_zi mozem sa opytat, aj ja mavam opalovane zapaly mocovych ciest, teraz boli aj vysledky ok ziadna baktria ale predtym ecoli. Vraj ak budem mat tazkosti urobi sa ster priamo z trubice. Ureoplažu vedia zisitit len z vyteru alebo je v moci ?

de_zi
26. jan 2022

@emka123456 Pokiaľ viem, tak len zo steru. U gyn z krčka, uro z trubice.