Aké ste mali príznaky pri podráždenom pankrease?

snowflakenel
19. sep 2024

Ahojte. Ake ste mali priznaky pri podrazdenom pankrease. Mna od utorka prehana, s krcovitymi bolestami v hornej casti brucha,,ktore nie su stale, no je to taka 5 sekundova ostra bolest, cca kazdu pol,hodinu az hpdinu. Niekedy az chrbat boli.
Nevraciam, teplotu nemam.
Dakujem

ivik4
19. sep 2024

Hnacky, bolesti vlavo pod rebrom pripadne v strede . Mozes ho mat uz aj zapaleny co je zivot ohrozujuci stav. Zbehla by som k dr na krv nech pozrie amylazy,lipazu a crp samozrejme.
Ak zvladnes, daj hladovku

snowflakenel
autor
19. sep 2024

@ivik4 a mozem ho mat ppdrazdeny, aj ked nemam zlcnik? Lebo pred par rokmi mi piesok a drobne kamienky upchali zlcovody, cela som ozltla.a.zlcnik musel von

snowflakenel
autor
19. sep 2024

A bolesti su stale, ci len obcas?

ivik4
19. sep 2024

Mozes ho mat podrazdeny aj zapaleny. K bolestiam ako kedy ,ja som mala pankreas zapaleny 2x akutne, prvy x som bolesti mala sem tam takze som ani ,,nevnimala" ze mozem zomriet a druhy x vkuse par hodin, uz som vedela ze sa nieco deje

snowflakenel
autor
19. sep 2024

No uvidim, uz mi aj manzel volql, ze mu je zle aj sestra. Tak hadam nejaka viroza len. Lebo sme mali cez,vikend oslavu, kadeco sa pojedlo.... No ak mi nebude lepsie,,tak skocim k dokimu zajtra . Dakujem. 🙂

dennissa16
19. sep 2024

@ivik4 fuha, 2x?
Musíš mať riadny strach ze? Že sa to moze vrátiť hocikedy?Si stále na diéte?
Drzim palce, toto je naozaj nebezpečná diagnóza.

snowflakenel
autor
19. sep 2024

@dennissa16 ja si dam veru asi dietu, mala.som iz,zlcnikovu, no schudla som pri nej zo 60 na 50 kg.....ale pomohlo vtwdy.

ivik4
19. sep 2024

@dennissa16 nie vobec nemam strach a na diete tiez vobec nieson
A to mam este ine autoimunitne ochorenie tiez co sa trav. Traktu tyka