Aké nechty vám narástli po strhnutí?

levandullaa
1. okt 2021

Prosím Vás aké nechty Vám narástli po strhnuti? Normálne alebo nejaké deformované , poškodené ? A ako dlho rástli ? Dakujem 🙏

mironka
1. okt 2021

@levandullaa akoze strhnute nechty na oboch mojich velkych palcoch su mojou traumou este z detstva. Neviem,ci to tak je normalne,ale moje nechty uz vobec nevyzeraju prirodzene,ale fakt zhrubnuto...ani nalakovane...to vidno rozdiel...este stale si zvykam nosit otvorenu obuv...akoze uz mi je to suma fuk...ale nie je to klasika necht...aspon u mna nie

miskamicha
1. okt 2021

@levandullaa spociatku bol zhrubnuty a hrbolaty a teraz je to ok..asi po 3och rokoch nabral normalny tvar 🙂

simsalabim
1. okt 2021

@levandullaa podla mna zalezi aj toho, preco bol ten nechet strhnuty. Ja som mala po uraze na nohe poskodene aj nechtove lozko a dlhe roky - vyse 10 - mi rastol taky pazur hruby a skaredy. V lete som si ho musela prelepit, vyzeral fakt zle...borsorkin pazur. No casom zacal vyrastat krajsi a da sa povedat, ze tak 15 rokov po uraze uz vyzeral normalne.

marcellka32
1. okt 2021

A musia sa strhnúť? Dobrá medicínalna pedikerka si vie poradiť...ak to ale musí byť, tak potom plastiku nechtoveho lôžka a narastie pekný necht

marianna_peskova
1. okt 2021

Mne narástol ešte krajší necht.

kikus7
1. okt 2021

@levandullaa Mne pekný. Akoby ani strhnutý nikdy nebol... Ale mne ho museli strhnúť vtedy, keď som si zatrhla a vyrastalo mi potom tak divne mäso. A ani kúpeľ nohy v hypermangáne či zemiaky na dané miesto nepomáhali...

janas17
1. okt 2021

Ja len dodám že dobrá Pedikerka aj pazur vie pekne obrusit a dotvarovat akrylom, po nalakovani vôbec nie je spoznať rozdiel od prirodzeného nechta.

miadi
2. okt 2021

Raz mi nanho niekto stupil tak ze ocernel zlomil sa v polke dr ho strhol a vyrastol uplne normalne pekny len to trvalo par mesiacov.