Aké multivitamíny sú najlepšie na imunitu v zime?

lyduuska2
10. sep 2016

Ahojte! Po všetkých možných vyšetreniach mi (okrem iného), zistili príliš slabú imunitu. Keďže ako dieťa som sa na to niekoľko rokov liečila a po nejakej dobe sa to ustálilo, znovu sa môj organizmus doslova zbláznil 😒 😒 😒 nevedeli by ste mi poradiť najlepšie multivitamíny - ako doplnok stravy pre dospelého? Viem, že treba papať veľa zeleniny a ovocia, čo aj robím, ale na posilnenie to nestačí. Pani doktorka mi odporučila, aby som sa v lekárni spýtala, lenže viem ako to chodí v lekárni, že predať čo najdrahšie a výsledok stojí za prd 😅 😅 😅 Ak by ste mali nejaké dobré skúsenosti s konkrétnymi, keďže mám odporúčané ich brať už teraz, kým príde prvá chrípková epidémia, ďakujeeem 🙂 🙂 🙂

evittam
10. sep 2016

@lyduuska2 Ahoj, no na tvojom mieste by som sa skôr začala zaujímať o bylinky, tinktúry a oleje z rôznych bylín - určite lepšie ako chemické vitamíny z lekárne - tie aj tak telo nevie efektívne využiť a väčšinu vylúči. 😉
http://www.zdravysvet.sk/vyhladavanie/?s_type=1...
Napríklad. A určite by som navýšila vitamín C - napríklad v podobe askorbanu sódneho. 😉

wessy23
10. sep 2016

Ahoj, tiez sa priklanam k bylinkam a vyvazenej strave. Zial, nie vzdy sa toto vsetko da zabezpecit vo vyvazenom pomere. Ak mas chut a zaujem, tak ti môzem poradit cez mail. Venujem sa vyzivovemu poradenstvu, len potrebujem od teba viac info ohladom - stravy, diagnozy, atd. Kazdy clovek je iny, neexistuju univerzalne prostriedky.