Aké máte skúsenosti so sonickou kefkou?

3. mar 2021

Ake mate skúsenosti so sonickou kefkou? Pripadne vedeli by ste dáku odporučiť? 🙂

dahliaa
3. mar 2021

Mám sonický kartáček od Philips a je skvělý.👍

babovka2321
3. mar 2021

Ja mam od Xiaomi a spokojna som velmi 🙂

autor
3. mar 2021

@dahliaa @babovka2321 ja by som sa chcela opytat neni sú hlučné tie kefky? ☺️

dahliaa
3. mar 2021

Neřekla bych, že by byla nějak hlučná. 🙂

nana123
3. mar 2021

Ja som skôr počula že ničia ďasná, tak neviem či pravda 🤷

babovka2321
3. mar 2021

Nie hlucna, ale mne trvalo par tyzdnov, kym som si zvykla na tie vibracie, brnila mi pri tom zo zaciatku cela hlava :D

zuzikak
3. mar 2021

my mame Philips - dospelacke aj detske hlavice. Pre deti je to celkom zabava ale nesmu sa im kyvat zuby, V tom pripade ich nechcu a nejaky cas nepouzivaju. U dospelackych chvilku trva nez si zvyknete na tie vibracie a ako polohovat kefku aby ste si nebuchali do dalsich zubov, co je dost neprijemne. Nie dasna nenicia lebo tie jemne vibracie akurat cistia zubnu sklovinu. Este som nepocula od nikoho, ze by nicili dasna a potom - neodporucalo by ich tolko zubarov a dentalnych hygienikov. Co sa hluku tyka, tak je ich pocut. Bzucia zhruba ako holiaci strojcek. Ak sa vecer do kupelne zavriete, nemyslim, zeby to niekoho v izbe budilo. Da sa spravit aj tak, ze si s nou budete umyvat len rano a vecer s normalnou......

zuzikak
3. mar 2021

@babovka2321 ano chce to len zvyk i ked vzdy ked ma trocha boli hlava ju nepouzivam, lebo mi to vadi.

nina255
3. mar 2021

Ja mam tiez xiaomi za nejakych 30e a som spokojna 🙂

mint_blossom
3. mar 2021

Ja mam najlacnejsiu truelife a je uplne super 👍

betty_image
3. mar 2021

Curaprox, tá verzia za 169 eur, poradila mi ju zubárka, je výborná, nedam na ňu dopustiť.

st_277
3. mar 2021

mne nevyhovuje - mam curaprox a hrozne mi z toho zožltli zuby a nikdy som nemala pocit dokonale cistych zubov - vzdy som musela prejst aj tak este normalnou obycajnou kefkou, ale vela ludi si pochvaluje,niekomu sadne a niekomu nie 🙂

petkasaurus
3. mar 2021

Tiez mam Truelife, tu novu , s uvc dezinfekcnou lampou a nie je taka draha a vysledky super

teleskop
4. mar 2021

vyborne