Aké máte skúsenosti s CBD?

15. aug 2024

Má niekto pozitívne, ale možno aj negatívne skúsenosti? Príp. vie odporučiť konkrétneho výrobcu/výrobok? Ďakujem ❤️

deti95060810
15. aug 2024

asi sme si od toho sľubovali príliš veľa... za nás sklamanie.

autor
15. aug 2024

@deti95060810 v akom zmysle? Žiadne účinky? Či negatívne?

thirstymonk
15. aug 2024

CBD je marketingovy tah. Sestra robi na sanitke a dvoch soplakov, ktori to prehnali, uz kriesila. CBD za mna neni nic, len marna snaha zhulencov prepasovat "aspon nieco" z tej marihuany do legality. Desattisic rokov zijeme bez CBD a nikomu to nechybalo.

deti95060810
15. aug 2024

žiadne...

vakatko
15. aug 2024

CBD oleje pomôžu na tíšenie bolesti (aj masážou), na zlepšenie spánku a úzkosti ...
Len si treba nechať poradiť odborníkom, ktorý tomu rozumie.
Je rozdiel medzi konopou siatou z ktorej sa CBD vyrábajú a konopou indickou, marihuanou, ktorá obsahuje koncentrácie THC vyvolávajúce euforické stavy.
TČM a Ajurvéda využívali konope tisícky rokov na liečenie bola bežne užívaným liekom aj v USA kým si ju farmaceutický priemysel neprivlastnil.

autor
15. aug 2024

@vakatko ďakujem, pravdaže som myslela výrobky CBD ako oleje a pod.. Kto v tom vie poradiť?

engel76
15. aug 2024

https://www.konopnafarmaliptov.sk/
My mame krem od nich a fajn na herpes, akne a aj na klby pomohol. Mala som aj stipance a tiez pomohol.

autor
15. aug 2024

@engel76 ďakujem 🙂

rozculena
15. aug 2024

olej CBD žiadne účinky

mamickalisticka
15. aug 2024

Ja si dávam sem tam, keď sa mi nedá zaspať, ale skôr je to placebo, alebo teda neviem, nemám pocit, že by ma to uspalo, ale keď ma zvykla bolieť osmička tak mi to pomohlo ukľudniť ďasno. A cbd krem mojim deťom veľmi pomaha na zapareniny, vlastne nepoužívam už nič iné.