Aké máte príznaky pri problémoch s krčnou/hrudnou chrbticou?

barbora271
14. dec 2019

Ahojte, prosim Vas viete mi napisat ake mate priznaky, ked mate problem z krcnou chrbticou,alebo hrudnou, Viem,ze toho je vela, ale aspon nieco.. budem Vam vdacna. Pekny vecer.

chichi29
14. dec 2019

@barbora271 Stuhnuta sija,bolesti hlavy, migrenozne stavy, pocity na zvracanie, zavraty, pri zablokovanej hrudnej pocitovo hrca medzi prsiami.

mrvulka
14. dec 2019

Presne.k tomu ešte dopíšem tŕpnutie prstov na rukách,ja som aj zvracala.to bolo väčšinou okolo 15.00 hod.,doguľala som sa z práce domov,a bola som neschopná akejkoľvek práce do ďalšieho rána.

barbora271
autor
15. dec 2019

A co Vám zabera? ake lieky?

chichi29
15. dec 2019

@barbora271 Ja neberiem ziadne lieky, na migrenozne stavy a uvolnenie svaloveho napatia je dobry Ataralgin s Thiaminom to je vitamin B1. Do 20minut mam pokoj. A ten zvysok treba len ponatahovat. Mam fyzioterapeutku co ma naucila iks cvikov a vdaka nej viem fungovat na 90% uplne v pohode.

kacena4
15. dec 2019

co zabera?! ak tam nie je poskodenie, napr. vyskocena platnicka, prasknuta, vyteneca a pod. tak cvicenie (a samozrejme aj ak je) jedine cvicenie a aj masaze a fyzioterapia, suche teplo a pod a v praci menit polohy nepredklanat sa nerobit prudke pohyby skola chrbta a pod

mrvulka
15. dec 2019

Fyzioterapeutka mi pomohla.Bola som len vo štvrtok,tak verím,že to bude na dlhšie dobre