Aké lieky/vitamíny sú najlepšie pre rast a hustejšie vlasy?

andy71097
16. jan 2023

Ahojte, mám taký problém že mám dosť rietke vlasy, a vidno to dosť, keďže väčšinou mám krátke vlasy a na vrchu ešte výraznejšie keďže tam mám ešte menej vlasov, že mi vidno plešinu. Väčšinou čo som sa chodil strihať k nejakej kaderníčke tak som sa pýtal či existuje nejaký prostriedok alebo niečo na hustejšie vlasy a rast, no sami nepovedali, väčšinou hovorili že je to už detične a nedá sa s tým nič robiť ale podľa mňa len nevedeli sami. Tak sa Vás chcem spýtať či neviete o niečom či už vitamíny alebo nejaké lieky alebo hocičo iné čo Vám pomohlo alebo či ste nepočuli o nejakom prostriedku čo by mi vlasy napravili, lebo ja už fakt neviem, keď mám dlhšie vlasy, tak mi nonstop stoja a ani nefunguje nič ako gel, lak a tak, hoci to na trochu pomôže, ale potom je to ešte horšie a ja chcem mať pekné hustejšie vlasy ako mám teraz. Ďakujem krásne za každú pozitívnu a negatívnu správu. 🙂

morgane1975
16. jan 2023

@andy71097 ja používam vodičku plantum a kolagenove tabletky. A mám krásne vlasy aj nechty. Mozno by som mala aj tak lebo aj moja mama ma hrivu ako levica…

zuzanna33
16. jan 2023

@andy71097 Ahoj tak samozrejme genetiku nezastavíš ale určite sa dá posilniť rast vlasov hlavne zdravým životným štýlom žiadne farbenie a stres😊No ja sa venujem alternatívnej medicíne a tiež som mala problémy no ak sa vylúči všetko po zdravotnej stránke (môžeš mať problémy zo štítnou žľazou) tak by som určite prešla na prírodné šampóny žihlavový,brezový a ricinovy olej (pár kvapiek) vmasíruješ do pokožky hlavy. A posilniť vitamíny hlavne železo, zinok

majkabambulik
16. jan 2023

mam podobne trapenie ako ty, kupila som si biotin je to vitamin B7, pocula som, ze dost pomaha, tak uvidim, ja som mala zle skusenosti s tymi drahymi pripravkami, ked som ich prestala brat tak mi vsetky vlasy aj tak vypadali

svetlanka111
17. jan 2023

Genetika genetika genetikaaaaaaaa
Vlasove korienky uz mas dane to neobplyvnis nijak.to by potom vserky bohate celebrity mali tie najkrajsie vlasy najhustejsie..kedy to uz ti ludia pochooia🙈🙈

skvrnatko
19. jan 2023

Milva chininovy šampón + sprej ( tzv. Ježko) overené

valeria_h
19. jan 2023

@svetlanka111 Presne. Raz keď mám málo vlasov, tak ich mám málo a žiaden prípravok to nezmení.

evicka3692
Odpoveď bola odstránená
Zobraz