Aká je príčina rannej únavy?

22. dec 2023

Ahojte,

chcem sa opýtať čo môže byť príčinou keď sa ráno nezobudím svieža ale totálne rozbitá, v noci sa párkrát budím môže to byť tým ? Vstávam o piatej . Dlhšie spať ani neviem

deti95060810
22. dec 2023

depresie...

katulienkax
22. dec 2023

@deti95060810 ale co vsetko hodit na depresiu, ja som rano vzdy unavena a to vstavam o 6:45, kebyze vstavam o 5 tak koncom tyzdna taham nohy rano 😀

autor
22. dec 2023

@katulienkax pravda, nemám pocit depresie

isis234
22. dec 2023

Nevhodný matrac? Vankúš?

pkgirl30
22. dec 2023

zlá posteľ, štítna žľaza, zlá životospráva, nedoliečená choroba, vela stresu posledné obdobie? ....

bbshop
22. dec 2023

Okrem depresie to môže byť skôr úzkosť, nahromadený stres, prílišné rozmýšľanie..preťažený mozog, ktorý sa nevie vypnut a oddýchnuť si. Skús si večer pred spaním písať svoje myšlienky na papier. Píš v druhej osobe..čiže pouzivaj slovo "TY" atď. Aby si sa od nich odosobnila. Píš všetko čo ti len napadne nech sa to dostane z hlavy von. Skús najprv takúto psychohygienu a keď nepomôže, tak smer lekár a možno je v tom aj fyzicka príčina.

nanulka24
22. dec 2023

U mňa to bolo večerné prejednanie. Ráno som myslela, že zomieram, že sa k ničomu nedokopem, taká som bola ospala a unavená. Odkedy jem v priebehu dňa a večeru vynechávam mám od rána toľko energie, že sa niekedy aj čudujem, kde sa to berie 😁 samozrejme u teba to môže byť niečo iné

janetinka27
22. dec 2023

Moze byt aj cukor