Aká je najlepšia kozmetika?

lyduuska2
15. mar 2014

Ahojte.. Chcela by som sa spýtať aký make up (akej značky používate) a či je dobrý... 😉 😉 😉 Lebo doteraz som používala MAC no nie je až toľko času behať po obchodoch a zháňať make up, preto by som chcela nejakú značku dostupnú na slovensku... Napr. Rimmel London, alebo niečo také... Prosím poraďte... Ďakujeeem 😵 😵

luba28
15. mar 2014

@lyduuska2 pre kazdeho je naj ta ,ktora robi dobre pleti,...aku mas plet???je tu skupina recenzie na kozmeticke vyrobky tak sa tam pridaj,....je tam kopec recenzii na makeupy

monika_k
15. mar 2014

@lyduuska2 ahoj, ja som vystriedala makeupov az az....vzdy som si kupovala rozne znacky a nikdy som nemohla najst prave taky co by vyhovoval mne, dokonca som skusasala aj tie drahsie ako chanell, cliniq, atd....ale ani s jednym som nebola spokojna....az pol roka dozadu som nasla makeup od vichy dermablend...je super kryci a vydrzi dost dlho.... da sa kupit aj u nas na svk...tusim v lekani ...

stanislavao
15. mar 2014

@lyduuska2 kazdemu vyhovuje nieco ine a jedine vy sama musite vyskusat, co bude pre vas najlepsie.

lyduuska2
autor
15. mar 2014

tak viac-menej mam dost nenarocnu plet... len jedine problem mi robi alverde puder... skusala som ho a asi po pol hodine som mala cervene flaky na tvary... 😒 😒

mamazem
21. mar 2014

Prírodná 🙂

emma_932
21. mar 2014

@lyduuska2 mary kay

tojesnadvtip
21. feb 2015

ahojte, chcel by som varovat pred kozmetikou LEFERY! - je to cisty podvod - citaj clanok! - http://lefery-podvod.blogspot.sk/ 😖

lubkaurm
21. feb 2015

@lyduuska2 MAC je uz v auparku🙂

nutrimas
21. feb 2015

Pri vybere kozmetiky je dolezite si vsimat jej zlozenie a radsej uprednostnit kozmetiku na prirodnej baze, biokozmetiku, ktorej produkty neobsahuju chemicke zlozky, parabeny, ktr. pokozku drazdia a sposobuju rozne kozne problemy.
Na nasej stranke najdete pestru ponuku prirodnej kozmetiky, prevazne v BIO kvalite, kde so mozete vybrat podla typu Vasej pleti, prip. Vam radi poradime 🙂